Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam chciałbym kupić nowe głośniki 2.1 bo w obecnych 5.1 jest za dużo kabli a do tego poszły już membrany i zaczynają trzeszczeć.

Czy to dobrym pomysł zamieniać po kilku latach (ponad 7) głośniki 5.1 na 2.1?

 

Mam 3 wybrane modele ale nie wiem które będą najlepsze a może jeszcze coś innego w tej cenie było by ok?

 

1. https://www.x-kom.pl/p/249332-glosniki-komputerowe-logitech-21-z333.html?gclid=CjwKCAjwzYDMBRA1EiwAwCv6JiU7E9oHnBAB61xXRnJsXjpKKcel-AGbbG-DVubwYdNjZtxQHOALXxoCKmkQAvD_BwE

 

2. https://www.x-kom.pl/p/331840-glosniki-komputerowe-edifier-21-xm6bt.html

 

3. https://proline.pl/natec-genesis-helium-600-60w-ncs-0856-p950954

Link to post
Share on other sites

 

 

Czy to dobrym pomysł zamieniać po kilku latach (ponad 7) głośniki 5.1 na 2.1?

Tak. Korzystałem z zestawu 5.1 długo i przesiadłem się na głośniki o klasę wyżej 2.0, żałuję że trułem się wcześniej tymi 5.1 pchełkami

 

z propozycji które podałeś słuchałem na żywo jednych i zdecydowanie je odradzam - Z333. Nie mają góry i ogólnie są strasznie płaskie.

Link to post
Share on other sites

Tak. Korzystałem z zestawu 5.1 długo i przesiadłem się na głośniki o klasę wyżej 2.0, żałuję że trułem się wcześniej tymi 5.1 pchełkami

 

z propozycji które podałeś słuchałem na żywo jednych i zdecydowanie je odradzam - Z333. Nie mają góry i ogólnie są strasznie płaskie.

W sklepie każdy mi polecał właśnie te logitechy z tych 3 ;/ ....

Link to post
Share on other sites

 

Czy to dobrym pomysł zamieniać po kilku latach (ponad 7) głośniki 5.1 na 2.1?

 

Mam 3 wybrane modele ale nie wiem które będą najlepsze a może jeszcze coś innego w tej cenie było by ok?

 

 Pomysł dobry, ale jeszcze lepiej zamienić na stereo.

 

Skoro mają być 2.1, to w tej cenie Microlab FC-330 jako tako dają radę.

Link to post
Share on other sites

Bo im za to płacą, żeby akurat te polecali. Bierz 2.0 i będziesz zadowolony.

Nie chce 2.0 interesuje mnie bas a nie 2 głośniki bez basu, poza tym polecił mi trochę tańsze bo według niego lepsze a przecież mógł wciskać te droższe...

Edytowane przez SzalonyNaplet
Link to post
Share on other sites

Nie chce 2.0 interesuje mnie bas a nie 2 głośniki bez basu, poza tym polecił mi trochę tańsze bo według niego lepsze a przecież mógł wciskać te droższe...

 

Nie bas tylko buczonko. Poza tym o jakim braku basu piszesz skoro np. Microlab Solo6c - głośniki 2.0 mają dwa głośniki basowe 6.5" w stosunku do Z333 który ma jeden o trudnej do ustalenia średnicy, ale wnosząc po wielkości subwoofera również 6,5", chociaż patrząc na zdjęcie może to być równie dobrze 4,5"?

Link to post
Share on other sites

Nie bas tylko buczonko. Poza tym o jakim braku basu piszesz skoro np. Microlab Solo6c - głośniki 2.0 mają dwa głośniki basowe 6.5" w stosunku do Z333 który ma jeden o trudnej do ustalenia średnicy, ale wnosząc po wielkości subwoofera również 6,5", chociaż patrząc na zdjęcie może to być równie dobrze 4,5"?

Ale Szukam cos do 300zł a one kosztuja ponad 400.. ;/

To które beda najlepsze?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...