Skocz do zawartości

Awaria PC


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Wojownik616,

Recommended Posts

Witam mam poważny problem,kiedy przeglądałem na internecie strony nagle wyłączył się komputer znaczy, na sekundę prąd. Teraz tylko mogę wejść tylko do Biosu, kiedy uruchamia się wydaje 4 bodajże krótkie sygnały podejrzewam że to ssd bo pokazuje go jako 1MB a nie 240gb. Wziąłem się za rozbieranie wyjąłem ram, kartę oraz baterie po zamontowaniu to samo. Prosiłbym o pomoc, co dalej robić miałem wiele awarii w życiu ale kolejna którą nie mogę rozwiązać. Nagrałem też dźwięk ale nie mogę go coś tutaj wrzucić. Kilka dni temu też prąd wywalił i bez problemu odpalił ale teraz nie mam pojęcia co to. 62e029b87f497ce6ef6c4d4cee7f1eaf.jpg

Wyjąłem SSD odpaliłem normalnie bez niego kompa, brak piknięć.

Włążyłem bootowaną płytę do napędu i wszystko normalnie działa. Teraz mam kłopot bo jak nie dam rady sam naprawić ssd to totalna porażka, wygrałem go w konkursie benchmark tutaj więc z gwarancji nici. :(

Wrzucam nagranie. https://drive.google.com/file/d/0B_qNmeWLpPz5ZGhhbk9uUGVPZWs/view?usp=drivesdk

 

 

Edit: Temat do zamknięcia ponieważ nikt nie pomógł doradził,sam znalazłem rozwiązanie.

 

Edytowane przez Wojownik616
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Bardzo się cieszymy i jesteśmy bardzo wdzięczni za informację jak to zrobiłeś. Może się komuś przyda. Pozdrawiamy,koledzy z forum...

Kupiłem dysk Toshibę P300 2TB,a dysk SSD idzie w sumie do kosza bo nie mam na niego gwarancji,wygrany w konkursie a naprawa to pewnie koszt takiego dysku wyjdzie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...