Skocz do zawartości

XIAOMI REDMI NOTE 4 3/32GB


Recommended Posts

witam czy jest możliwość kupna XIAOMI REDMI NOTE 4 3/32GB  w cenie 500-600 +/- 

Poluj na promocje w geekbuing, otwarto nowy oddział w Niemczech i gdzieś na benchmark są kody rabatowe. Za 620zł jest wtedy. Albo próbuj ściągnąć z Chin. 

Edytowane przez dawid13
Link to post
Share on other sites

hmm.. nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że są aż 4 wersje tego telefonu i z X i bez X występuje snapdragon, jednak nie dam sobie ręki uciąć. mam na myśli wersje inne niż wersje pamięć/ram

Edytowane przez dawid13
Link to post
Share on other sites

W indiach wydali tylko model ze snapem i nie ma iksa (skoro jest tylko jedna wersja w sprzedaży...), azjatyckie i co za tym idzie to co do nas przychodzi 4 jest mtk, a 4x snap

 

4 -> MTK

4x = 4 India -> snap

Edytowane przez bololabich
Link to post
Share on other sites

jesteś w stanie wskazać mi różnice między wersją dla Indii, a tą na nasz rynek? Bo widzę w polskim sklepie ( a przynajmniej mającym swoje oddziały w polsce) wersję note 4 ze snapdragonem. Może to kwestia nazewnictwa tylko po stronie sklepu. 

Link to post
Share on other sites

Łap, od nich brałem juz z 2 albo 3 tele, dajesz DHL i masz bez VATu i opcjonalnie dopłata do gwarancji... Właśnie zauważyłem, że teraz jest darmowa gwarancja wiec nie masz nad czym myśleć :P

https://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-Note-4X-4-X-Mobile-Phone-Snapdragon-625-Octa-Core-5-5-FHD/3010045_32815138091.html

 

jesteś w stanie wskazać mi różnice między wersją dla Indii, a tą na nasz rynek? Bo widzę w polskim sklepie ( a przynajmniej mającym swoje oddziały w polsce) wersję note 4 ze snapdragonem. Może to kwestia nazewnictwa tylko po stronie sklepu. 

Wiec to co w PL sprzedają jest wersja na Indie ;) i odrazu z wyprzedze kolejne pytanie... tak to jest 4x jedyna różnica to nadruk na pudle... dystrybucja PL z ich cenami to śiech na sali, bardziej poprostu importer bo żadnych przedstawicieli u nas nie mają jedynie oficjalny deal z importerem. Nigdy nie wpadl mi w rece Mi fon z PL ale moze być, że sprowadzają Indyjskie.

Edytowane przez bololabich
Link to post
Share on other sites

@bololabich

Mylisz się, Note 4 występuję ze snapem w wersji 4X na Indie ale również pod normalną nazwą Note 4 ale w wersji Global Version, różni się od 4X tym, że ma pasmo LTE b20 i certyfikat CE. (W Polsce sprzedawana jest właśnie ta wersja, a nie 4X...)

 

Kupując 4X global rom mamy tylko zmieniony system na miui global przez sprzedawce.

Edytowane przez piwot
Link to post
Share on other sites

@bololabich

Mylisz się, Note 4 występuję ze snapem w wersji 4X na Indie ale również pod normalną nazwą Note 4 ale w wersji Global Version, różni się od 4X tym, że ma pasmo LTE b20 i certyfikat CE. (W Polsce sprzedawana jest właśnie ta wersja, a nie 4X...)

 

Kupując 4X global rom mamy tylko zmieniony system na miui global przez sprzedawce.

 

Certyfikaty to tylko papierki, zwykła biurokracja a pasma są te same sprzęt jest doadnie ten sam czy to indyjski 4, "polski" 4 czy chiński 4x so one dokłądnie tym samym modelem i na oba (o ile odblokujesz BL) wgrasz system global i china dokłądnie z tego samego pliku wiec już nie ma sensu mieszać ludzią. Jedynie słyszałem o tym, że niektóre mają full metal inne metal-plastik ale to już jest totalny mix...

Edytowane przez bololabich
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...