Skocz do zawartości

Komputer do gier ~3000zł


Recommended Posts

Nadszedł czas aby kupić sobie coś żeby spokojnie i przyjemnie pograć płynnie w full hd. Ktoś mógłby zaproponować jakiś zestaw który mnie nie zawiedzie przez najbliższe lata? budżet to + - 3000zł na samą skrzynkę, resztę mam


pozdrawiam cieplutko


Link to post
Share on other sites

  • Zastosowanie komputera :

  • Maksymalna kwota :

Kiedy zamierzam kupić komputer? :

Których części potrzebuję :

Czy będę podkręcać sprzęt? :

Rozdzielczość mojego monitora i model :

Specjalne wymagania :

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) :

Własna propozycja zestawu :

Inne :

 

Wypełnij ten wzór

 

Link to post
Share on other sites

Ups przepraszam

 

Zastosowanie komputera : gry

Maksymalna kwota : 3200

Kiedy zamierzam kupić komputer? : koniec lipca/początek sierpnia

Których części potrzebuję : wszystkie podzespoły włącznie z obudowa

Czy będę podkręcać sprzęt? : wątpię

Rozdzielczość mojego monitora i model : 1920x1080 modelu nie pamietam dokładnie, nie ma mnie w domu. Jakos samsung 24" PLS

Specjalne wymagania : brak

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : -

Własna propozycja zestawu : -

Inne : chciałbym ino żeby mi posłużył długo

Link to post
Share on other sites

 

 

Jakos samsung 24" PLS

 

S24F350FHUX  ?

 

1 x  Intel Core i5-7400 /3.0GHz, 6MB, BOX, LGA1151/ 1 x  Gigabyte GA-B250M-DS3H /intel B250, LGA1151/ 1 x  GoodRam 8GB (2x4GB) 2400MHz CL15 Iridium 1 x  SilentiumPC Regnum RG2 (Pure Black) 1 x  Corsair VS 450W 120mm 1 x  Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 1 x  Gigabyte GeForce GTX1060 WF2 OC 6GB DDR5 192bit (1797/8008)

 

3124 zł + Kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

Taki standard w tej cenie. Mocne 4 rdzenie na B250 z 8 GB DDR4 2400 MHz w dualu oraz GTX 1060 6 GB. Obudowa w pełnym ATX, zasilacz z zapasem mocy na +12V oraz HDD na system oraz soft. 

Link to post
Share on other sites

S24F350FHUX ?

1 x Intel Core i5-7400 /3.0GHz, 6MB, BOX, LGA1151/ 1 x Gigabyte GA-B250M-DS3H /intel B250, LGA1151/ 1 x GoodRam 8GB (2x4GB) 2400MHz CL15 Iridium 1 x SilentiumPC Regnum RG2 (Pure Black) 1 x Corsair VS 450W 120mm 1 x Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 1 x Gigabyte GeForce GTX1060 WF2 OC 6GB DDR5 192bit (1797/8008)

 

3124 zł + Kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

Taki standard w tej cenie. Mocne 4 rdzenie na B250 z 8 GB DDR4 2400 MHz w dualu oraz GTX 1060 6 GB. Obudowa w pełnym ATX, zasilacz z zapasem mocy na +12V oraz HDD na system oraz soft.

A nie sdd?
Link to post
Share on other sites

Co z dyskiem ? 

 

Koszt zakupu SSD 240 GB to około 400 zł. Jak masz z czego dopłacić i jak na start 240 GB Ci wystarczy, to daj sobie GoodRam Iridium PRO 240GB SATA3 Znacznie szybszy zapis oraz odczyt + brak jakichkolwiek problemów z kulturą pracy. Cały zestaw będzie znacznie bardziej milszy w obsłudze, wszystko będzie się znacznie szybciej wczytywać, zapisywać itp. 

Link to post
Share on other sites

Co z dyskiem ? 

 

Koszt zakupu SSD 240 GB to około 400 zł. Jak masz z czego dopłacić i jak na start 240 GB Ci wystarczy, to daj sobie GoodRam Iridium PRO 240GB SATA3 Znacznie szybszy zapis oraz odczyt + brak jakichkolwiek problemów z kulturą pracy. Cały zestaw będzie znacznie bardziej milszy w obsłudze, wszystko będzie się znacznie szybciej wczytywać, zapisywać itp. 

no dobra, a co z napędem DVD w tej obuowie Regnum RG2? zmieszczę go tam jakoś czy jak, bo to się jednak przydaje a nie orientuje się zbytnio

Link to post
Share on other sites

Zestaw śmiało można brać. Ten monitor tak trochę nie bardzo bo to goła matryca TN. Jakie gry ? Może warto dopłacić kilka groszy do IPS / PLS ? 


 

 

no dobra, a co z napędem DVD w tej obuowie Regnum RG2? zmieszczę go tam jakoś czy jak, bo to się jednak przydaje a nie orientuje się zbytnio

 

Tak 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...