Skocz do zawartości

Czy mimo wady ryzykować i kupić płytę główną z chipsetem P67


Recommended Posts

Tak. Juz zadałem to pytanie i dostalem odpowiedz jakiej sie spodziewałem.

Ta wada nie musi sie u Ciebie pokazac w jakikolwiek spob, a jak producent płyty np. ASUS wyda nowe naprawione chipsety to pojdziesz do sklepu i zrobią z tym porzadek. O ile wiem ASUS juz ma naprawione chipsety, ale poczytaj o tym jeszcze, nie jestem pewny... ;)

Link to post
Share on other sites

ja mam wersje delux, wszytko chodzi pięknie proca kręci, jedyny problem że na jednym złączu przestał widzieć dysk, przepiąłem do innego i chodzi.

Ale teraz to już chyba bez sensu sobie głowę zawracać, w ciągu kilku tygodni będą nowe płyty.

Link to post
Share on other sites

A w jaki sposób można by taką płytę od MSI (bo do takiej płyty się przymierzam) można by w kwietniu (gdy płyty nieskażone wadą będą już dostępne) wymienić? Z góry dziękuję.

Chodzi mi oczywiście o wymianę u producenta, bo że można w sklepie to wiem.

Link to post
Share on other sites

To już we własnym interesie musisz kontaktować sie ze sklepem póki co czy mają już sprawne płyty.

http://pl.asus.com/News.aspx?N_ID=yf7fXYPELCUBYgih

Ale słyszałem ze już w paru sie pojawiły

Tego newsa wszyscy zainteresowani znają, akurat śledzę temat i nigdzie nie widziałem by te płyty się pojawiły, to reklama i tyle. Nie żartuj, że slyszałes o kilku sklepach, do kilku wiekszych dzwoniłem/wysyłałem majle (w tym do Asusa Polska) - najczęsciej odpowiedzi, że konkretnej daty nie znają albo zero treści i reklamowe slogany w Asusie, na zachodnich stronach znalazłem w miarę konkretne terminy około 10 marca, oby u nas było wcześniej.

Link to post
Share on other sites

Nowe MB Asus będą dostępne za"chwilę". Problem starszej rewizji dotyczy tylko portu SATA II, w wyniku korelacji podawania prądu na "CmF", gdzie wartość napięcia przy OC może/nie musi powodować niestabilność.

Biorąc pod uwagę stabilność całości platformy nie mam obaw do polecenia.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...