Skocz do zawartości

Słuchawki do ok 400zł z jak najmocniejszym i najlepiej brzmiącym basem.


Recommended Posts

Witam, rozglądam się za słuchawkami w kwocie ok 400 zł. Zależy mi na jak najlepszym basie (moc,soczystość,głębia) i konstrukcji wokółusznej. Mogą być to słuchawki zarówno przewodowe jak i bezprzewodowe. Na ten moment zastanawiałem się nad http://www.emp-shop.pl/art_360325/?wt_mc=mp.google.Fun_&_Trend.Pioneer.Słuchawki.Słuchawki.360325&gclid=Cj0KCQjw7pHLBRDqARIsAFyKPa7PutLWS6SXc-HK9BHX9bYGc_r-yo-kndabsqyLaFyXT6_L9G9lbNoaAmI9EALw_wcB

 

Z góry dzięki za pomoc! :)

Link to post
Share on other sites

Dużym problemem jest definicja co to jest najmocniejszy i najlepiej brzmiący bas. Szczególnie w tym budżecie. Ja osobiście lubię dobrze kontrolowany bas i za 400 żaby tak było to nie może być go nie wiadomo jak dużo bo zaczyna on przykrywać inne pasma. Dlatego ja na ten przykład wolę dźwięk ISK HD9999 od MDH9000. A obiektywnie to pogodzone te dwie kwestie znalazłem dopiero w TH-X00, ale to zupełnie nie ten budżet.

Link to post
Share on other sites

A coś wokółusznego?

To jest wokółuszna konstrukcja ,co prawda dużo miejsca nie ma w muszli. Masz do wyboru jeszcze droższe ATH-M50X ale z gorszą kontrola niskich tonów i scena dźwiękowa ale trochę wygodniejsze dla części osób . 

Link to post
Share on other sites

Bardzo dobry nisko schodzący bas mają Superluxy HD-330 ale one już wymagają sensownego źródła dźwięku a nie zwykłej integry, oraz dokupienia porządnych padów. No ale same słuchawki wyjściowo są tanie, a przy tym pancerne i mają zaskakująco dobry dźwięk.

Edytowane przez kombajn
Link to post
Share on other sites

Skorzystałem z okazji i zakupiłem Fostexy t20rp, nie moja bajka, za mało basu (czuć głębie,jest pomruk,dobry ale słaby bas, dobrze kontrolowane tony niskie,przyzwoity high/mid, nie czuć impaktu). Bardzo dobrze brzmiące ale nie sprawiają ,że ciarki chodzą mi po plecach (poza wyjątkami jak np Limited Edition Marcusa Andersona). 


Skorzystałem z okazji i zakupiłem Fostexy t20rp, nie moja bajka, za mało basu (czuć głębie,jest pomruk,dobry ale słaby bas, dobrze kontrolowane tony niskie,przyzwoity high/mid, nie czuć impaktu). Bardzo dobrze brzmiące ale nie sprawiają ,że ciarki chodzą mi po plecach (poza wyjątkami jak np Limited Edition Marcusa Andersona). 

Za stare żeby edytować a popełniłem ogromny błąd opisując planary na podstawie dźwięku z integry. Panda AMP DIY od Fatso w drodze...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...