Skocz do zawartości

"Lifting" 3 letniego LG G3


Recommended Posts

Witam,

 

Od 3 lat jestem zadowolonym posiadaczem LG G3, niestety czas i użytkowanie trochę dał mu się we znaki i naturalnym sposobem zużył. 

 

Obudowa jest trochę poobijana, ekran na szczęście cały.

 

Niestety problem jest z baterią, telefon potrafi stracić nagle kilkadziesiąt % baterii, czasem się zrestartuje sam z siebie od tak (zauważyłem że chyba prze lekkich wstrząsach). Obejrzałem cały telefon i znalazłem kropkę w kolorze różowym, (podobno oznaczająca zawilgocenie baterii) telefon nie był zalany nigdy, podejrzewam że to po prostu od wilgoci z zimy, powietrza itp.

 

Tutaj moje rozwiązania:
 

- Obudowa, chciałbym prosić was o polecenie taniego euti w kolorze czarnym, dobrze przylegającego i nie robiącego z telefonu cegły. - moja propozycja https://4kom.pl/product-pol-3848-Etui-silikonowe-czarne-do-LG-G3.html?apple_watch=

- Bateria znalazłem taką i zastanawiam się czy to dobry wybór - https://www.sferis.pl/qoltec-bateria-do-lg-g3-bl-53yh-3000mah-52017-p373640?nobid

- Jakieś dobre tanie szkło hartowane do naklejenia. W necie jest tego masa i nie wiem za co nie przepłacać

- Myślę także nad rootem telefonu i oczyszczeniem systemu z aplikacji zbędnych. Nie mam gwarancji już na niego więc nie powinien na tym nic stracić. LG nawpychał trochę od siebie wiec ich usunięcie mogłoby coś przyspieszyć

Edytowane przez 0rthank
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...