Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, wczoraj mój mikrofon Trust Starzz odmówił posłuszeństwa, więc postanowiłem poszukać czegoś nowego, porządniejszego. Najpierw myślałem o Samsonie Go Mic, ale trochę mnie on odstrasza, potem zobaczyłem Novoxa nc-1, używanego, za 189zł, ale w sumie strach mi trochę kupować używany mikrofon. Gdy już postanowiłem kupić samsona go mic'a zobaczyłem na amazonie po ile stoi i natknąłem się na takie mikrofony jak Neewer BM-800, Neewer NW-700, chodzą one po około 24€ z jakimś tam dodatkowym wyposażeniem, wiem, że do tych mikrofonów potrzebny jest power setup (czy jak to tam nazywają). Moje pytanie brzmi, czy Neewer BM-800 + Neewer Phantom 48 V to będzie dobry zakup? Poszukałem trochę na internecie o jakości tego mikrofonu (i nw-700) i natknąłem się na kanał tego gościa, a audio tych mikrofonów jest fenomenalne w porównaniu do takiego Samsona Go Mica, ale nie wiem jaki ten typ ma power setup i czy kupno takiego phantoma 48 v jest bardzo odczuwalną różnicą jak w jakości w porównaniu do jakiegoś, którego cena wynosi, np. 50€?


Mikrofon mam zamiar używać w głównej mierze do streamowania, więc obróbka dźwięku raczej nie wchodzi w grę (ofc. poza odszumianiem LIVE przez Reapera).

Mój budżet to 200zł i ani grosza więcej (i tak jest już trochę nagięty).

 

Szperając youtube znalazłem coś takiego.

Jako iż nie znam się na tym całym phantom power (czy jak to tam się nazywa) muszę zapytać, naprawdę jakoś jest taka znakomita kosztem tak niskiej ceny?


 

Zapomniałem zapytać czy do tego jest potrzebna jakaś znakomita karta dźwiękowa, czy wystarczy zintegrowana? Na amazonie wyświetla mi się, że wiele osób do mikrofonu Tonor kupuje dodatkowo zewnętrzną kartę dźwiękową na USB.

Edytowane przez KrwawyBaron3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...