Skocz do zawartości

Zwrot zestawu z microsoftstore.com


Recommended Posts

Witam,

 

 

28 czerwca zamówiłem ten zestaw, 30 czerwca dotarł do mnie, zdecydowałem się na refund, jednak zauważyłem, że pad fabrycznie ma ubytek lakieru przy strzałkach.

 

W zestawie jest Xbox One S 500GB + pad + Forza Horizon 3 w postaci kodu + 14 dni XBOX GOLD w postaci kodu, dodatkowy pad, Gears of War 4 (z 4 kodami do starszych gier z tej serii w pudełku)

 

Z konsoli odinstalowałem gry, wylogowałem się z konta, pudełko Gears of War 4 jest oczywiście otwarte, a kody do starszych części są nieużyte, kod do Forzy jest wykorzystany - jednak z tym nie powinno być problemu, bo kiedyś dokonywałem zwrotu zestawu pad + forza horizon 3 i nie było problemu. 

 

Powinni to zaakceptować (nie jestem pewien co do otwartego pudełka Gears of War 4), tylko trapi mnie ten pad, czy mogą anulować cały proces zwrotu, czy mogą przyjąć resztę, a Pada odesłać? (mogę się na to zgodzić, kiedy odliczą mi za niego~150zł) i tak musi iść na gwarancję/rękojmię. Czy ma ktoś doświadczenie w podobnej sprawie, albo spodziewa się jak Microsoft to uwzględni?

 

Microsoftstore ma darmowe zwroty w ciągu 30dni od zakupu, zadzwoniłem do nich i telefonicznie rozpocząłem ten proces zwrotu (mam już przygotowane opłacone etykiety wysyłkowe) - najpewniej wyślę w poniedziałek.

 

Mogę być dobrej myśli, że dostanę pełny zwrot? 

Koszta prezentują się tak -> ten pad i Gears of War 4 były w formie "gratisu", przez co ta płatność jest tak dziwnie podzielona, mam podane 3 oddzielne etykiety do wysyłki, jednak gdy klikam tracking, to każdy produkt przypisany jest do tej pierwszej - kontrolera. Raczej nie powinno być problemu jak wyślę cały zestaw spakowany, tak jak go dostałem, z jedną etykietą (resztę umieszczę w środku) - czy jest to dobre wyjście?

 

http://i.imgur.com/kWS0XUn.png

http://i.imgur.com/SLxojBm.jpg

Edytowane przez proqqqe
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...