Skocz do zawartości

Słuchawki czy słuchawki + karta do 500zł?


Recommended Posts

Witam.

Ostatnio utworzyłem post odnośnie słuchawek jednak trochę źle sformułowałem swoje pytanie dlatego z góry przepraszam za lekki spam.

A teraz do rzeczy... Potrzebuję słuchawek do.. no właśnie, do czego? Krótko mówiąc do wszystkiego, do gier, do muzyki, do filmów...Budżet jakim dysponuję to jak widać w temacie to 500zł. Zależy mi aby słuchawki posiadały mikrofon gdyż nie posiadam oddzielnego. Jednak teraz przejdźmy do najważniejszego. Nie wiem czy całą kwotę przeznaczyć na same słuchawki, czy może kupić za to kartę dźwiękową i słuchawki. Moja płyta główna to MSI B85-G43.

Mam nadzieję, że dacie mi jakieś ciekawe propozycje i pomożecie podjąć decyzję gdyż jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o te sprawy.

Gdybym nie napisał jakiejś istotnej informacji proszę pytać, będę starał się odpowiadać jak najszybciej.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Gdybyś się pofatygował poczytać kilka wątków to już byś wiedział, że nie ma wielkiego wyboru w słuchawkach z mikrofonem które mają cokolwiek prezentować sobą w muzyce. Do wyboru masz Cloudy I i... ewentualnie HMC631. W obu przypadkach nie wystarczy Ci na kartę dźwiękową bo IMO najniższym wyborem jest Audiotrak Cube a na niego trzeba wydać 350pln.

Link to post
Share on other sites
ie wiem czy całą kwotę przeznaczyć na same słuchawki, czy może kupić za to kartę dźwiękową i słuchawki

Jak do grania to lepiej podzielić budżet.Niedostatki w pozycjonowaniu integry będą czasami o sobie dawać znać. Gdy za dużo dźwięków się nałoży razem ,integra nie wyrobi,słaba separacja dźwięków spowoduje gorszą słyszalność źródeł w przestrzeni. Jedyna integra która ,to w miarę ogarnia ,to ALC1150 i nowsze.

 

Owszem można kupić lepsze słuchawki ale ta qpa zintegrowana jeszcze bardziej odczuwalnie przeniesie na lepszy sprzęt. Oczywiście, to nie jest tak ,że się nie będzie dawało grać, wręcz przeciwnie ale gdy człowiek usłyszy jak poprawnie powinno słyszeć, to wówczas sobie uświadamia.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...