Skocz do zawartości

Nowy zestaw PC i wiele pytań. Proszę o pomoc


Recommended Posts

Tak myślałem, ale wolałem się Was doradzić ;-) Swoją drogą to chyba wielki fan IBoxa ponieważ dokłada je do wszystkich zestawów oferowanych w sklepie, a na półce z obudowami pięknie prezentuje się kolekcja ~15 modeli tej firmy :) Byłem tam głownie w celu kupienia obudowy jednak z wiadomych powodów zrezygnowałem.

 

Jutro kupię i odbiorę Gladiusa 800. Ma wyjmowalne koszyki na hdd dzięki czemu będę miał dużo miejsca w środku, a różnica w cenie między Gladiusem 600 a 800 to jedynie 19 zł ;-)

 

Dołożyć do mocniejszego zawsze można, ale wychodzi na to, że budżet podbijesz do 2000zł :(

Zostanie już ten Corsair 430W. Do budżetu rzeczywiście troche dołożyłem, ale nie codziennie kupuje się nowy komp więc można odżałować te dopłacone trzy stówy.

 

Obudowa kupiona i stoi od 3 dni w domu i czeka na resztę ;-)

 

Na dniach zamawiam poniższe części:

AMD Phenom II X4 955 Black Edit 3.2GHz rev. C3

AsRock 870 Extreme3 /AMD 870/

Crucial 4GB (2x2GB) 1333MHz CL9

Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3

Vertex3D Radeon HD6870 1GB DDR5

Corsair 430W

 

Jednak mam możliwość zakupu AsRock 880G Extreme3 po atrakcyjnej cenie i prawie na miejscu, nie musiał bym dopłacać za przesyłkę. Co o tym sądzicie, lepsza będzie?

 

I jeszcze jedna sprawa - muszę kupić jakiś napęd dvd, najlepiej coś co jest dostępne w esc.pl, ale nie koniecznie ;) I praktycznie jedynym kryterium jakie mnie interesuje to cisza - każdy napęd jaki miałem do tej pory potwornie buczał przy odtwarzaniu płyt. Jeżeli jest jakiś, który jest choć trochę cichszy, to chce go kupić ;-)

Link to post
Share on other sites

Ostatnio edytowany przez kubbak, 06 Mar 2011, 22:04, edytowano w sumie 1 raz

 

Edytuj posty, masz na to 6h

 

Zauważ tylko, że od 1 marca minęło ponad 6 godzin i nie mogłem edytować postu. A przez to, że połączyłeś moje dwa posty moje pytanie znajduje się dopiero na 2giej stronie w tym dziale... Dzięki ;-)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...