Skocz do zawartości

Komputer do produkcji muzyki.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez 3ndurek,

Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : Produkcja muzyki w programie Fruity Loops, FL STUDIO
  • Maksymalna kwota : 5.000 zł
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : Na dniach.
  • Których części potrzebuję : Wszystkiego w sumie.
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Nie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : 27 cali full hd, dopiero będę kupował.(lIyama prawdopodobnie).
  • Specjalne wymagania :Potrzebuje dużo miejsca na dysku, pluginy które posiadam dużo ważą, z tego co wyczytałem musi to być SSD i conajmiej 1tb
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : - 
  • Własna propozycja zestawu :
  • Inne :Komputer głownie do produkcji muzyki, grafika nie jest zbytnio istotna, od czasu do czasu chciałbym odpalić jakaś grę w ramach odpoczynku od produkcji, ale grafike mogę zawsze dokupić głownie skupiam się na tym aby był najbardziej wydajny jesli chodzi o produkcje, posiadam intefejs audio wiec karta dzwiękowa nie jest potrzebna. Z góry dziekuje za jakakolwiek pomoc, fajnie jakby ktoś dawał przykłady z morele.net bo tam prawdopodobnie będę zamawiał, i czekam na jakieś informacje od was :) Pozdrawiam!

Można usunać jeden temat bo dodały mi się dwa, nie wiem jakim cudem ;D przepraszam za problemy.

Edytowane przez venomlight
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

1 x Intel Core i7-7700 /3.6GHz, 8MB, LGA1151, BOX/1 x SilentiumPC Fortis 3 HE1425 v21 x Asus Prime B250-PLUS /intel B250, LGA1151/1 x GoodRam Iridium PRO 480GB SATA3 (560/535MB/s) MLC1 x SilentiumPC Pax M70 Pure Black (b/z)1 x Seagate Desktop 2TB 7200rpm 64MB cache SATA6001 x Crucial 16GB (2x8GB) 2400MHz CL16 Ballistix Sport LT1 x bequiet! PurePower 10 400W Silver1 x Asus DRW-24F1MT SATA (black)

4023zł
 
CPU 4 rdzenie / 8 wątków z iGPU na start, 16GB RAM z możliwością rozbudowy, cichszy cooler z 140mm wentylatorem dla znacznej poprawy kultury pracy i niższych temperatur, 2TB HDD na magazyn + SSD 480GB pod system/soft pluginy i wtyczki VST. Wszystko w wyciszonej obudowie zabezpieczonej przed kurzem, do tego zasilacz z zapasem mocy na przetwornicy DC-DC oraz cichym wentylatorem. Do tego opcjonalnie napęd.
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dziekuje! :) Już myslałem ze nikt nie pomoże a tu miła niespodzianka! :) Pozdrawiam! :)


Czy zasilacz bedzie wystarczajaco mocny gdyby dorzucić karte graficzna?

 

Mam karte graficzną radeona r9 seria 200 (nie wiem jaki model dokladnie), czy obsłuży monitor LG 29UM68-P? 

Edytowane przez venomlight
cytat
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...