Skocz do zawartości

KOMPUTER BESTIA LECZ PRZY STREAMOWANIU CS:GO WYMIĘKA.


Recommended Posts

Witam. Piszę w sprawie tego co jest w tytule. czyli tego jak moj komputer wymieka przy streamowaniu jednej gry CS:GO. Gdy streamuje z csa nagle spada mi z 500 fps do 90. Wczesniej ten problem nie wystepowal.

Moje podzespoly:

 

DYSK HDD: BarraCuda 1TB 6GB/s
DYSK SSD: Iridium Pro 240GB
Zasilacz: MODECOM Volcano 650
Karta Graficzna: Gigabyte GeForce GTX 1060 Windforce OC 6GB GDDR5
Pamięć Ram: Vengeance LPX DDR4 16GB 2x8gb
Procesor: Intel Core i7-770k 4.2 GHz 8mb 
Płyta Głowna: Z270 TOMAHAWK
 
Link to post
Share on other sites

I wszystko jasne.. Zmniejsz bitrate do np. 5000 i sprawdź ilość fps w cs:go w trakcie streamu ;)

 

Btw. Jaka platforma? Twitch, YT? Z tego co sięgam pamięcią, jakiś czas temu (gdy interesowałem się tym tematem) Twitch nie przyjmował więcej niż 3500 bitrate

Link to post
Share on other sites

I wszystko jasne.. Zmniejsz bitrate do np. 5000 i sprawdź ilość fps w cs:go w trakcie streamu ;)

 

Btw. Jaka platforma? Twitch, YT? Z tego co sięgam pamięcią, jakiś czas temu (gdy interesowałem się tym tematem) Twitch nie przyjmował więcej niż 3500 bitrate

sory. bitrate 2500*

Link to post
Share on other sites

d

 

Spróbuj na very fast dla x264 ustawić, z bitrate 2500. Sprawdź czy nadal spadają tak fpsy.

tak spadaja


Spróbuj na very fast dla x264 ustawić, z bitrate 2500. Sprawdź czy nadal spadają tak fpsy.

Chyba nie przeczytales dokladnie ale ja napisalem ''moj komputer wymieka przy streamowaniu jednej gry CS:GO''

problem wystepuje tylko w cs

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...