Skocz do zawartości

Zmiana systemu na Win7


Recommended Posts

Zmień tytuł tematu bo się zaraz moderatorzy będą denerwować. Teoretycznie powinieneś odczuć wzrost wydajności. Nie dostajesz żadnej licencji - czytaj newsa na stronie głównej o zakończeniu rozpowszechniania Win7 RC. Jak pobierzesz 7 RC to do 1 czerwca 2010 musisz kupić licencję, aby móc legalnie korzystać z systemu. XP jest już leciwym systemem, a w Windows 7 zastosowano nowe technologie co powinno przyspieszyć pracę, a na pewno zwiększyć komfort pracy :[

 

edit: @procek, nie spojrzałem do jego profilu :o

W takim wypadku to faktycznie lepiej nie ruszać poczciwego XP'ka ;)

Pozdrawiam, Y0ddh4

Link to post
Share on other sites

Po prostu instalują do laptopa Vistę i nie chce im się robić sterowników do XP. Co do tego, że Windows XP jest najszybszy, to pewnie i prawda, ale kiedyś musimy dać mu umrzeć, bo ten system na już 8 lat.

 

Zainstaluj sobie Win7 RC 64-bit i będziesz miał najwydajniej. Ewentualnie wywal wszystkie bzdety z Visty, to też jej pomoże:

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj ... /5757.html

Link to post
Share on other sites

W tym wypadku zmiana na Win7 powinna pomóc, bo oczywiście MS zapłacił producentowi i ten nie udostępnia sterowników do XP :o (bo XP byłby najszybszy).

W tym wypadku zmiana na Win7 powinna pomóc, bo oczywiście MS zapłacił producentowi i ten nie udostępnia sterowników do XP (bo XP byłby najszybszy).

To nie pomyłka - co zresztą widac po drobnych różnicach w obu tekstach.

 

Upublicznij, procek, te swoje przemyslenia jeszcze 998 razy to na pewno staną się prawdą, a w dodatku jak Ci na rangę wpłyną.

Wszak kogo obchodzi za co one są przyznawane - ważne jak wyglądają.

 

 

international - zdecyduj się do czego mamy się odnosić:

1.

czy zmienic mojego XP'ka na Win7

czy może jednak do

2.

...chodzi mi o laptopa, ... . Aktualnei tam jest vista

- bo to jednak nie całkiem spójne opisy.
Link to post
Share on other sites

Upublicznij, procek, te swoje przemyslenia jeszcze 998 razy to na pewno staną się prawdą, a w dodatku jak Ci na rangę wpłyną.

Wszak kogo obchodzi za co one są przyznawane - ważne jak wyglądają.

Sugerujesz, że piszę bzdury, żeby nabić sobie posty?

 

Nikt tego Microsoftowi nie udowodnił, jednak jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że takie praktyki właśnie stosuje - a na pewno udowodniono mu płacenie producentom za to, że preinstalują na swoich laptopach Vistę zamiast np Linuxa.

 

Ale jednak przepraszam, może rzeczywiście trochę za bardzo mnie poniosło z tymi oskarżeniami (mam złe doświadczenia z wolnym laptopem, w którym nie ma opcji zainstalowania nic innego niż Visty, bo producent nie udostępnia sterowników i zmusza do korzystania z niej :o )

Link to post
Share on other sites

Nie wyobrazam sobie pracy z systemem Vista na laptopie z jednordzeniowym CPU i 1 GB RAM, a takich sprzedały się miliony na swiecie. Windows 7 natomiast pracuje całkiem przyjemnie na takim sprzecie. Nie sądzę aby MS placił producentom za zaniedbanie WinXP, wystarczą przekonujace sugestie, bo kto zechce zadrzec z gigantem?

Link to post
Share on other sites

Albo lenistwo producentów, którzy mogli instalować tylko Vistę na swoich laptopach, przez co stwierdzili, że po co robić stery pod XP? :o Ja ostatnio zmieniałem system znajomej na pewnej Toshibie i sterowniki pod XP był dostępne. Aż tak bym nie wieszał psów na Microsofcie.

 

64-bity dają wymierne korzyści, patrz test który zlinkowałem powyżej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...