Skocz do zawartości

Mysz bezprzewodowa do 100zł.


Recommended Posts

§ Budżet: 100zl

§ Jakiej myszki obecnie używasz: Razer Deathadder 2013.7

§ Jaką masz obecnie podkładkę: nie posiadam

§ Z jakich wartości DPI korzystasz: nie wiem, ale nie jestem wymagający

§ Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: nie gram w fps

§ W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): darkest dungeon, może kiedyś wiedźmin 3 lub inny RPG.

§ Ile przycisków używasz w myszce: dwa górne + scroll oraz dwa z lewej strony do przeglądania stron internetowych.

§ Chwyt:praworęczny

§ Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2

§ Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: około 20cm

§ Dlaczego chcesz zmienić mysz: potrzebuję korzystać z komputera podłączonego do telewizora, odległość 3 metry

§ Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): tyle przycisków jak w Deathadder, dwa na górze i scroll i dwa z lewej strony. Niedroga w utrzymaniu, mam akumulatorki energizer aa i aaa z ładowarką. Fajnie jak dałoby się kupić w sklepie stacjonarnym media expert lub media markt.

 

Myślałem o logitech m505 ale ma chyba wbudowany akumulator.

Edytowane przez thaiphoon
Link to post
Share on other sites

 

 

§ W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): darkest dungeon, może kiedyś wiedźmin 3 lub inny RPG.

 

Jeśli nie grasz w FPS szczerze radzę; zainwestuj w pada. Najlepiej od Xboxa One, jak masz Win 10 to podłączysz bezprzewodowo przez Bluetooth. W takim Wiedźminie na padzie gra się o niebo lepiej, zwłaszcza jak siedzisz w większej odległości od ekranu.

Link to post
Share on other sites

Ja używam mychy A4techa Bloody R7. W FPP po sieci też nie gram, w 95% gier gram na padzie. Kryteria jakie musiała spełniać myszka to bezprzedmiotowość, 6 + przycisków i najlepiej wbudowany akumulatorek. R7ka wszystkie te wymagania spełnia i jestem z niej zadowolony.

Tutaj masz r3 (ta sama funkcjonalność, inny kształt) w cenie niewiele ponad 100plnnów:

http://allegro.pl/mysz-a4tech-myszka-bezprzewodowa-bloody-r30-avago-i6779465969.html

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...