Skocz do zawartości

Zewnętrzna karta dźwiękowa do 400zł.


Recommended Posts

Witam. Szukam dobrej karty dźwiękowej na usb. Niestety po przesiadce z asusa p8p67-m na p8z77-m pro straciłem port pci i musiałem sprzedać swojego audiotraka prodigy hd2. Szukam czegoś co gra minimum na tym poziomie a najlepiej coś lepszego o ile to możliwe. Byłem napalony na aim sc808 (pci-e) ale okazało się, ze po montażu dwuslotowej karty graficznej ten port jest zasłonięty (jakiś kretyn projektował ta płytę). Zostaje mi tylko coś po usb. Czytałem sporo na temat prodigy cube, podobno gra on słyszalnie gorzej od hd2. Nie wiem co robić. Z góry dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem w ogóle o co chodzi. Karta warta 200zł ma odpowiednik pod usb dopiero około 1000zł? Trochę to chore.

 

Nie masz w ogóle PCI-E? Jeśli tylko USB to wg mnie lepiej od HD2 to dopiero poziom >1000pln :(

Płyta jak na foto: https://www.google.pl/search?q=asus+p8z77-m+pro&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjL6fa40NDUAhVmOMAKHYJhB4kQ_AUICigB&biw=1440&bih=808#imgrc=NMeJisibA5t3TM:

 

Chwila chwila. Karty dźwiękowe pod pci-e x1 nie będą działały na x16 prawda? Czy te złącza są kompatybilne w jedną stronę? W życiu mi to przez myśl nie przeszło ale może się da? To by mi ratowało życie, od razu kupowałbym aim 808.

Edytowane przez mesiah1989
Link to post
Share on other sites

Masz racje. Pomyliłem cenę używanej (za tyle sprzedałem swoją, starszą wersje) z nową (ponad 300zł). No ale to i tak przepaść cenowa.

 

Bardzo poprawiłeś mi humor tą wiadomością. Czy w takim razie aim sc808 ma jakąś godną konkurencje w swojej cenie? Martwią mnie trochę opisy mówiące o jasności (ostrości tej kary).

Edytowane przez mesiah1989
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...