Skocz do zawartości

Gigabyte GTX 470 ?


Recommended Posts

tutaj musisz sobie zadać pytanie, czy dużo grasz w wymagające gierki i przede wszystkim w jakiej rozdzielczości. Jak mało grasz to kup 460 i kilka stówek zostaje w kieszeni. Jak sporo to zawsze masz przy 470 więcej zapasu mocy. Tylko nie bierz referencyjnego GTX470, bo z tego co wiem są gorące i głośne.

 

Domyślam się, że masz odpowiedni zasilacz.

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Danny zagadnie do Was :D

 

Powiem króciutko - po wymianie chłodzenia karta jest cudowna, 1600x900 - nie jest dla niej żadnym obciążeniem :D Bez wymiany chłodzenia - szlag by trafił ten sprzęt - głośne jak piła tarczowa i gorąca, że można na niej żarcie smażyć :cenzura:

Przeczytaj moją minireckę - odpowie na kilka Twoich pytań.

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Przesadzacie, w 1920x1080 gtx580 aż tak się nie nudzi, sam ze zdziwieniem zauważyłem, że to 1,5giga ramu karty się przydaje, bo już widziałem zyżyte 1200mb. Skoro karta podczas gry rozgrzewa się do ponad 70 stopni, to jednak coś robi, a nie jak podczas gry w diablo2 się nudzi i ma temperaturę jak w idle. Jak to obserwuję, to raczej nasuwają mi sie mysli, że to programiści do bani piszą gry, że wymagają sprzętu z NASA a i tak gry potrafią mulić.

Link to post
Share on other sites

pz2580 --> jesli bedziesz grywac w rozdzialce 1680:1050 to GTX 460 1 GB bedzie dobrym rozwiaqzaniem, oczywiscie na bardzo wysokich detalach moze powoli brakowac mocy, i tu podstawowe pytanie ile mozesz do takiej karty dolozyc, ja mam GTX 460 1 GB i grywam tylko w rozdzialce FULL HD, i nie mam zadnych problemow :) Co nie zmienai faktu ze czasem bym chcial powlanczac jakies wodotryski, ale w tedy zaczynaja sie chodzy (klatki :)).

A wiec:

Chcesz oszczedzic i meic dobra karte --> GTX 460 1 GB od MSI

Chcesz wylozyc troche kasy na high sprzet --> GTX 560 za ok 900 :)

GTX 470 odejdzie do historii dosc szybko z powodu konstrukcji, ktora jest praktycznie niezmieniona jak w modelu 480 -> glosna i goraca :).

Link to post
Share on other sites

pz2580 --> jesli bedziesz grywac w rozdzialce 1680:1050 to GTX 460 1 GB bedzie dobrym rozwiaqzaniem, oczywiscie na bardzo wysokich detalach moze powoli brakowac mocy, i tu podstawowe pytanie ile mozesz do takiej karty dolozyc, ja mam GTX 460 1 GB i grywam tylko w rozdzialce FULL HD, i nie mam zadnych problemow :) Co nie zmienai faktu ze czasem bym chcial powlanczac jakies wodotryski, ale w tedy zaczynaja sie chodzy (klatki :P).

A wiec:

Chcesz oszczedzic i meic dobra karte --> GTX 460 1 GB od MSI

Chcesz wylozyc troche kasy na high sprzet --> GTX 560 za ok 900 :)

GTX 470 odejdzie do historii dosc szybko z powodu konstrukcji, ktora jest praktycznie niezmieniona jak w modelu 480 -> glosna i goraca :).

A powiedz mi co nie przejdzie do historii,gtx5xx też przejdą do historii.

 

gtx4xx są gorące i głośne to prawda a gtx5xx nie wiele się różnią od nich,jak dla kogoś jest to na tyle zaletą i szał to niech dopłaca i to nie małą sume tylko dla tych różnic.Tylko warto brać pod uwagę,gdy zmienimy chłodzenie na gtx4xx to role sie odwracają na korzyść gtx4xx pod każdym względem a szczególnie w cenie.

Chcesz oszczedzic i meic dobra karte --> GTX 460 1 GB od MSI

Chcesz wylozyc troche kasy na high sprzet --> GTX 560 za ok 900 :)

To ja proponuje very high:) gtx480 z chłodzeniem za 1000zł bo za tyle teraz kupisz i co wybierasz ? odp. prosta
Link to post
Share on other sites

Według mnie GTX 460 jest świetny, jednak dla mnie nadal za słaby. Nie miałem pieniędzy, a pod koniec Lipca '10 460 kosztowało 900zł, a coś trochę lepszego(np. 470 parę stówek więcej)... Wiadomo. Nie miałem kasy, ale 460 można trochę podkręcić.

 

 

 

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

A powiedz mi co nie przejdzie do historii,gtx5xx też przejdą do historii.

Chodzilo mi o fakt ze ze wszystkich GTX'ow obecnie najdluzej na rynku utrzyma sie 460-tka, 480 i 470 w cenach bardzo spadky ze wzgledu na serie 5XX i dlatego sa kuszaca propozycja no ale... wersje referencyjne tych 2 modeli to prawdziwy hardcorev w obudowie :). Jesli na rynku zielonych pojawi sie kolejny model o odpowiedniej zachowanej propozrji cena=wydajnosci to nie nastapi to juz chyba ani w serii 4XX ani 5XX :). Prosta pilka, masz` kase bierz cos w graniach 560,570... Nie masz bo jestes skapca, oszczedzasz, wolisz wydac na pare Finlandii smakowych to bierz 460 :)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...