Skocz do zawartości

Jaka kara graficzna pod PCI-E ver 1.


Recommended Posts

chętnie ale nie ma biosu do mojej płyty głównej na Phenom II czy Athlony II ;) (szczegóły w moim ostatnim poście na pierwszej stronie)

możliwe ze Phenom 9950 rozwinie mojego Geforca GTX260 w 100%

będę na allegro polował..

Link to post
Share on other sites

JoHnNy08PL napisał(a):

Jeszcze można by było zaryzykować wrzucenie tam 955 w wersji 95W, ale 125 bym nie ryzykował ;)

 

Tylko tutaj zaczyna się problem... bo oficjalnie nie ma 955BE 95W, niektórzy twierdza ze seria C3 ma 95W ale żadnych przekonywujących dowodów na to nie znalazłem. a wersja standardowa o ile sie nie myle ma zblokowany mnoznik, co gorsza trudniej ja dostać.

Ah, bo jeszcze do niedawna AMD na swojej stronie miało 955 w wersji 95W, ale widać że to był błąd, chociaż niektóre serwisy testowały 95W - po kodzie.
Link to post
Share on other sites

Witam,

Załadowałem tego AMD Phenom II X4 955 Black Edition C3 na moja płytę Asus M2N32-SLI Deluxe, oczywiście BIOS nowy ver 5002 (beta). I zaczęła się jazda ;-)

 

Wlaczam kompa, (nie resetowałem CMOSa) startuje windows, wszstko pieknie, tylko mnożnik zamiast 16 jest 4. Wchodze do BIOSa a tam klawiatura nie dziala. Po kilkunastu restartach i 4 wymianach procka (nowy/ stary) udalo mi sie skonfigurować kompa. Glownym problem jest to ze z nowym prockiem w BIOSie nie dzialaja strzalki, trzeba korzystać z numerycznych klawiszy - dopiero na jakimś forum to wyczytałem.

 

Generalnie wszystko tak samo jak opisane tutaj: http://www.in4.pl/nb_forum.htm?forum_id ... trona_no=1 wiec nie bede sie powtarzal. Komp dziala stabilnie, gralem w Bad Company 2 na full detail 1650x1050 dziala ok ;)

 

Testy procka w AIDA pokazuja 4-5 krotny wzrost wydajności.

 

Nie wiem czemu nie chce mi sie teraz odpalić 3DMark06 - rzuca jakim bledem przy wlaczaniu, na starym procku dzialal dobrze.

A i jeszcze jedno, panel ustawien NVIDII działa starsznie wolno (tam sie ustawia mnozniki dla procka). Zmiana ustawien mnozniak zajmuje ze 3 minuty. Inne aplikacje dzialaja dużo szybciej niz na poprzednim procku.

 

Mozecie polecić jakiś soft to benchmarkowania? Mam Heaven Benchmark, ale on mi na nowym procku wykręcił mniej punktów niż na starym !!

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Od kiedy zmienilem procka juz trzy razy pojawil mi sie podobny ekran:

http://img855.imageshack.us/img855/2858/imag0033g.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Cos ze komputer nie jest zgodny z ACPI, ktos mial podobne problemy, wie co zrobic?

 

Mialem w biosie wczesniej ustawione S1 i S3, przestawiłem na samo S1 ale i tak sie pojawia BSOD. NIe moge w biosie zupełnie tego wyłączyć. Dodam tylko ze nie używam zadnego wstrzymania ani innych uśpień.

 

Dodatkowe info http://pl.wikipedia.org/wiki/ACPI#Stany

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...