Skocz do zawartości

jakies propozycje ...- gtx 570 - gtx 580


Recommended Posts

co to znazy padl? SPalil sie? MAsz jeszcze na gwarancji? Czy tak po prostu chcesz ponad 900 zl wywalic na nowa grafe? :<

Na zdjęciu w profilu widzisz że masz wymienione chłodzenie na karcie czyli gwarancja poszła się jeba* a ja proponuję GTX 570

Link to post
Share on other sites

no padl od paru dni byl problem ze sterownikami non stop wyskakiwalo ze przestaly dzialac a teraz juz sie wiesza podczas napisu wind... uruchamia..... i sie resetuje ... mam gtx 480 znaczy mialem i chodzil tak jak 580 wiec nie proponujcie mi 560 bo mnie krew zalewa jak to czytam

Link to post
Share on other sites

jakby cena nie grała roli zamówił byś gdzieś za granicą gainwarda gtx 580 z 3Gb pamięci (niewiele osób o tym cudzie wie, ja się dowiedziałem wczoraj). Za 2600 zł z przesyłką byś się zmieścił... albo czekać na gtx 590 (i ta opcja jest chyba najlepsza jeżeli masz pieniądze i chcesz wszystko NAJ).

Jeżeli jednak cena jest ważna to jakąś 570 i będziesz miał nowocześniejszą 480'siątke :>

 

EDIT, mówisz, że chodził jak GTX 580, podkręcałeś go ?

Link to post
Share on other sites

gtx 480 znaczy mialem i chodzil tak jak 580

No to chyba wybór jest jeden jeśli nie chcesz mieć gorszej karty, chociaż 570 GTX też się przyzwoicie kręci- na co byś si nie zdecydował, to polecam Gigabyte/EVGA- moim zdaniem najlepsze jeśli chodzi o jakość.

mysalelm o 6990 albo 590... ale narazie cisza ...

Radek dokładnie w połowie marca :)
Link to post
Share on other sites

jakby cena nie grała roli zamówił byś gdzieś za granicą gainwarda gtx 580 z 3Gb pamięci (niewiele osób o tym cudzie wie, ja się dowiedziałem wczoraj). Za 2600 zł z przesyłką byś się zmieścił... albo czekać na gtx 590 (i ta opcja jest chyba najlepsza jeżeli masz pieniądze i chcesz wszystko NAJ).

Jeżeli jednak cena jest ważna to jakąś 570 i będziesz miał nowocześniejszą 480'siątke :>

 

EDIT, mówisz, że chodził jak GTX 580, podkręcałeś go ?

tak na 900-1800-2050mhz z napieciem 1.138V

phantom odpada bo duzo osob mialo z nim problem ja mysle o msi twin frozerII 580

 

albo caliber 580 ale nie wiem czy ja dostane ....

Link to post
Share on other sites

taa jakby była opcja wymiany z dopłatą mojej EVGA GTX 580 na Sparkle X580 z chłodzeniem accelero, to bym bez wahania to zrobił. Aczkolwiek wolałbym ponad to tego phantoma (nie mówiąc o nie istniejącym jeszcze na rynku 590). Ale to na razie marzenia, Ty masz idealną okazję, więc wybierz tak, żebyś jej za nic nie wymienił :)

Link to post
Share on other sites

no padl od paru dni byl problem ze sterownikami non stop wyskakiwalo ze przestaly dzialac a teraz juz sie wiesza podczas napisu wind... uruchamia..... i sie resetuje ... mam gtx 480 znaczy mialem i chodzil tak jak 580 wiec nie proponujcie mi 560 bo mnie krew zalewa jak to czytam

Nie żartuj :cenzura: tego typu objawy nie koniecznie wskazują na padniętą karte,sprawdziłeś wszystko na default i jeszcze jedno w biosie nie z paprałeś czegoś (ustawienia)

 

Jeśli nic z tych rzeczy to już wiem czym doj :D bałeś karte mam nadzieje,że domyślasz sie.

 

A kupno karty rozważ taką by to chłodzenie pasowało na nową,chyba że srasz w pory teraz. :D pozdro.

 

To co Decz. napisał też wypadało by sprawdzić.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...