Skocz do zawartości

Wybór karty muzycznej do 550zł


Recommended Posts

Witam serdecznie.

Po sprzedaży AIM SC 808 ze względu na problemy z ta karta szukam czegoś innego. Posiadam AKG 240MK II. Na celownik poszły karty muzyczne oraz DAC do 550zł. Wykorzystanie do gier FPS ale również częściowo do muzyki. Szczerze AIM SC808 nie przypadł mi do gustu a karta bardzo chwalona nie wiem czemu tak ale nieistotne. Jakie moje typy:

ASUS STRIX Soar

ASUS STRIX RAID PRO

ASUS PHOEBUS SOLO

AUDIOTRAK PRODIGY Cube

 

Nie chcę tej karty porównywać z AIM SC808 bo jestem świadomy że większość napisze że jest to najlepszy wybór, ale chcę coś co będzie działać i dobrze się komponować z moimi słuchawkami. Mam chęć na ASUS STRIX Raid pro ale sam nie wiem czy lepszy od phoebusa?

Link to post
Share on other sites

A mi właśnie dotarł FX Audio DAC-X6 i muszę powiedzieć że jestem pod wielkim wrażeniem jakości wykonania. Ten DAC spokojnie mógłby kosztować 100 euro a nie 50 i nie było by wstydu. Całość jest na żywo wielkości cegły na oko. Bardzo fajnie chodzi pokrętło głośności z drobnymi krokami i wyczuwalnym skokiem. Wcześniej miałem FiiO E10K które z perspektywy czasu wydaje mi się wręcz zabawkowe przy tym DAC X6. Mocy też jest wyraźnie wyższa bo jest zasilanie z zasilacza a nie po USB. No i jest normalny włącznik nie zintegrowany z pokrętłem głośności więc można sobie raz ustawić głośność i zostawić. No i jest tylko malutka czerwona dioda wielkości igły od zasilania, podczas gdy FiiO świeciło na niebiesko jak choinka. Także spokojnie mogę polecić zakup tego sprzętu.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...