Skocz do zawartości

Modernizacja komputera dla gracza


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : głównie gry, przeglądanie sieci, filmy
  • Maksymalna kwota : 2200
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : w ciągu tygodnia - dwóch
  • Których części potrzebuję : płyta główna, procesor, chłodzenie, ram
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : tak
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : 24" iiyama X2483HSU-B1 G
  • Specjalne wymagania :
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : asus sabbertooth 990FX, phenom 955, geil evo leggera x2 4GB 1600MHZ CL10, scythe ninja 3,
  • Własna propozycja zestawu : płyta MSI X370 Gaming Pro, amd ryzen 5 1500X / MSi Z170A gaming M3, intel i5 7500 lub 7600k
  • Inne :

     

    Mile widziane wasze propozycję cena może być nieco wyższa o ile warto, nad ramem i chłodzeniem nie zastanawiałem się, wybór jest ogromny więc zdam się na propozycje z opiniami. 

Link to post
Share on other sites

 

 

scythe ninja 3

Co w tym coolerze CI nie pasuje, za głośny wentylator ?

 

1 x Asus Z170 Pro Gaming /intel Z170, DDR4, LGA1151/1 x Intel Core i5-7600K /3.8GHz, 6MB, LGA1151, BOX/1 x Corsair 16GB (2x8GB) 3000MHz CL15 Vengeance Black

2207żł
 
7600K na Z170 od Asusa z mocną sekcją i bardzo dobrym wyposażeniem, do tego 16GB RAM wysoko taktowanej pamięci z niskim radiatorem.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Co w tym coolerze CI nie pasuje, za głośny wentylator ?

 

Nie o głośność chodzi, bardziej o wymiary i ciężar, obecną płytę trochę wygina. Co do proponowanego setupu bardzo fajny, wynika z tego, że rozsądniej będzie wziąć intela niż amd?

Link to post
Share on other sites

Pomotałem, pomotałem, ale koniec końców zdecydowałem się jednak na ryzena 1600, do tego MSI X370 Gaming Pro, nie wiem, aby jakie ramy wziąć ( ze względu na problemy obsługuje maksymalnie chyba 2400 aby ) i kwestia chłodzenia mój Scythe ninja 3 nie ma podstawki do mocowania na am4 :/ Co radzicie? 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...