Skocz do zawartości

Która 1070-ka?


Recommended Posts

Witam. Noszę się z zamiarem wymiany mojego GTXa 970 na 1070-kę, która docelowo zastąpi dotychczasową kartę w Gladiusie M40. Nie zależy mi na efektach wizualnych typu podświetlenie led itd. Ważna jest dla mnie kultura pracy, to żeby karta wlazła do gladiusa :P  i oczywiście potencjał OC. Tu przy okazji mam pytanie- czy karty z niższymi bądź zupełnie referencyjnymi taktowaniami osiągną lepsze/gorsze rezultaty w podkręcaniu niż te już fabrycznie wysoko podkręcone a które chciałoby się jeszcze podkręcić, czy to bardziej zależy od konkretnego egzemplarza?

Biorąc pod uwagę te parę kryteriów- proszę o podpowiedź, którą bądź z grona których kart wybrać :)

 

 

 

Reszta konfigu:

Z77A GD-55

i5 3570K @ 4.5GHz

8GB RAM

GTX 970 Gaming 4G

L8 CM 630W

Monitor Full HD

 

Pozdrawiam. :)

Edytowane przez Maikerus
Link to post
Share on other sites

Aktualnie najbardziej opłacalne modele to Palit Super JetStream albo GameRock, oba kosztują ok. 1846 zł, generalnie to prawie te same karty z innym wyglądem, biosem i taktowaniami.

Ups... patrząc po morele.net, to chyba się trochę spóźniłeś. Jeszcze przed chwilką widziałem tam obie karty w tej cenie. Teraz GameRocka juz nie ma, a SJS wrócił do starej ceny.

 

Sprawdź koniecznie czy ci wejdą do tej obudowy, bo to chłodzenie jest spore.

Edytowane przez ReznoR
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Na Allegro można kupić nową GTX 1080 MSI GAMING X za 2300 zł od pewnego sprzedawcy od którego ja kupiłem.Do 31.05.2017 MSI oddawało za tę kartę 210 zł w akcji CashBack +  Nvidia dodawała kod do gry For Honor lub Ghost Recon Widlands.Od tego sprzedawcy kod do gry dostałem jeszcze przed wysyłką karty.Tak więc za kartę można było zapłacić w sumie 1990 zł sprzedając kod do gry za 100 zł.,czyli cena GTX 1070.


Pomyłka.CashBack nadal trwa: https://msi-promotions.com/pl/pl/pages/springcashback/home

 

Osobiście czekam już na przelew.

 

A tutaj masz sprzedawcę od którego ja kupiłem.Ja niestety kupiłem jeszcze te kartę 150 zł drożej niż jest teraz bo było to w połowie marca...

 

http://allegro.pl/karta-graficzna-msi-geforce-gtx1080-gaming-x-g8-i6844333067.html

 

 

 

Wybór chyba jest prosty.

Edytowane przez login1969
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Witam pytanie czy msi akceptuje kpno kart po za autoryzowanym sprzedawca ? Pozdro

 

Nie ma czegoś takiego jak autoryzowany sprzedawca.MSI akceptuje wszystkie zakupy nowych produktów,w tym przypadku kart graficznych.Musisz mieć fakturę imienną.Przeczytaj warunki promocji.Tak jak pisałem wyżej u mnie wszystko jest zaakceptowane i czekam już na przelew.

 

Do autora tematu jeśli budżet maly to także gtx msi 1070 gaming x z cashbackiem i wyjdzie okolo 1700 za karte

Nie wiem od jakiej ceny odejmowałeś że wyszło ci 1700 zł,poza tym za ten konkretny model karty,czyli MSI  GTX 1070 GAMING X zwracają 170 zł: https://msi-promotions.com/pl/pl/pages/springcashback/qualifying

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Oj bo często msi podaje gdzie kupic by byla promocja:) wiem bo interesowałem sie tym sam ostatnio dostalem 105 zl cashback-u za z270 msi tomahawk arctic

Znalazlem msi gaming x za 1899zl -170 cashback plus pieniądz za sprzedaż gry i ile wychodzi ?

Znalazlem msi gaming x za 1899zl -170 cashback plus pieniądz za sprzedaż gry i ile wychodzi ?

A teraz pytanie bo jest promocja cashback na msi quick silver gtx 1070 i dodatkowo druga promo ze jak sie go kupi to dostanie myszke i 15euro czy mozna skorzystać z 2 promocji?

A teraz pytanie bo jest promocja cashback na msi quick silver gtx 1070 i dodatkowo druga promo ze jak sie go kupi to dostanie myszke i 15euro czy mozna skorzystać z 2 promocji?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...