Skocz do zawartości

Darmowe MMORPG


Recommended Posts

Champions online nie jest złe jeśli ktoś lubi komiksy(trzeba mieć dobre łącze i cierpliwość bo serwery tylko w USA,ludzi się namnożyło od kiedy jest F2P i laaaagi).Rohan żałosny przez item mall grałem prawie 2 lata :) teraz każdy może mieć to samo co ja w jeden dzień jak wyda troche kasy dlatego żałosny się zrobił:cenzura: LOTRo taki sobie DDo lepsze(ale chyba tylko dlatego ze jestem fanem papierowego D&D).Czekam już 3 rok na SWTOR:( Nie ma fajnych darmowych mmorpg jak ktos jest hardcorowcem to może popróbować pograć w lineage 2/aion na prywatnych serwerach ale to loteria większość adminów wraz z gmami to skorumpowane świnie i po miesiącu granie robi sie zenujące bo albo maja cie w nosie albo są wredni(wiem co mówie bo wypróbowałem 80% privów do l2 z topzone i hopzone wszystkie są podobne i maja takie same problemy,szkoda grać).Można też wypróbowac koreańskie gierki typu tales of fantasy,legendary champions.NIe wiem jak będzie z tera online i nie jestem dokładnie zorientowany kiedy ruszaja beta testy i czy będa serwery w eu.Hmm jak ktos lubi piracic to Pirates of burning sea :) Jak przypomni mi się jeszcze coś to napisze:/

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Od 9 marca startuje open beta "FORSAKEN WORLD", to kolejne dziecko twórców Perfect Worlda.Z tego co widziałem zaporzycza troche z WoWa,Aiona no i z Perfect World.Jest nawet polska stronka(zawiera przetłumaczone info ze strony głównej,jest tam też forum).Podaje 2 linki dla zainteresowanych:)

 

http://fw.perfectworld.com/ oficjalne stronka:)

 

http://forsaken-world.pl/ ogólnie dobrze przetłumaczona stronka;)

 

Jeżeli ktoś posiada konto w perfect world może z niego korzystać w forsaken world.Sam klient waży standardowo ~4gb.W razie pytań służe uprzejmie pomocą, pw ew skorzystać z numeru GG w moim profilu:)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...