Skocz do zawartości

Recommended Posts

§  Budżet: 200


§  Jakiej myszki obecnie używasz: steelseries rival 100


§  Jaką masz obecnie podkładkę: steelseries ale przy nowej myszce bede ją zmienial na A4 TECH PODKŁADKA/MOUSEPAD X7-500MP lub razera (podróbka jakas chyba)


§  Z jakich wartości DPI korzystasz: obecnie 500 (będę korzystał z 400)


§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS:  ---------------


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): Counter Strike 


§  Ile przycisków używasz w myszce:LPM PPM i mouse4 (3/4)


§  Chwyt: Nie jestem pewny, troche fingertrip i palm grip


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1 2 2


§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: 13/14cm


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Myślę że mysz ogranicza mnie w cs


§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): brak 


Link to post
Share on other sites

W tej cenie duże lepiej brać DM1 Pro (149zł) - najlepsza do CS jaką do tej pory miałem.

 

ewentualnie fajny strzał to Logitech G203

Obydwie poza zasięgiem Rivala 100... nawet ta Genesis GX75 będzie lepsza, ale ona ma niepraktyczny kształt i większą wagę... jest taka plastikowa jak dla mnie.

Edytowane przez kebab84
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kebab właśnie zauważyłem że często ją polecasz, kabel Ci w niej nie przeszkadza? bo mialem kiedys bloody v7 czy tam v8 i ten kabel tam mni irytowal, a DM chyba ma podobny 

 

Co sądzicie o razer deathadder 2013? też koszt nie za wysoki 160-190 zł 

Edytowane przez satan809
Link to post
Share on other sites

DM1 Pro to mysz symetryczna, a DeathAdder to profilowana. Według mnie jedna i druga wygodna. W DA masz wersję elite, która jest wyposażona w przycisk do zmiany DPI.

JEdna i druga mysz to bardzo dobra opcja, DM1 Pro S rzeczywiście ma lepszy sensor... trochę ostrzejszy feeling, ale z DM1 Pro z PMW3310 też nie jest zła... mam 2 rok i sobie chwalę, kabel mam na uchwycie, nie przeszkadza mi on, jest dobry oplot może i trochę sztywny ale u mnie nie jest to problem.

Następną myszą będzie zapewne coś mniejszego, bardzo podoba mi się Logitech G203... fajny kształt, sensor itp. Muszę ją jednak przymierzyć przed zakupem.

 

Wg. mnie powinienieś przymierzyć DM1 Pro za 149zł to świetny zakup. To myszki na tej samej półce jakościowej z DA.

Edytowane przez kebab84
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...