Skocz do zawartości

GTX 560 soc gigabyte jak sie spisuje ?


Recommended Posts

Witam serdecznie to mój pierwszy post :)

Chciałbym zapytać czy orientujecie się, gdzie można zakupić tego GeForce'a 560Ti SOC (w Polsce)

Codziennie obserwuje sklepy (komputronik, pixmania, techplanet), gdzie jest oferta tej karty, ale w każdym jest ona niedostępna. Stoi u mnie nowy komp, bez tej karty...ech powiem szczerze, że wariuje bo czekam na nią drugi tydzień :):D

Link to post
Share on other sites

zadna rewelacja ?? dla ludziktorzy nie podkrecaja sami kart to prawdziwa perelka jeszcze nie byla nigdy tak mocno podkreconej karty fabrycznie takie moje zdanie . GTX 560 soc jest szybszy od referenta GTX 570 na pewno przy rozdzielczosci 1680x1050 i taka jest prawda

Link to post
Share on other sites

pz2580: Nie można porównywać karty maksymalnie wyżyłowanej, do karty referencyjnej. Wyobraź sobie że mój GTX 570 spokojnie pracuje z częstotliwością powyżej 900MHz, a wówczas zmiata z powierzchni ziemii nie tylko każdego GTX 560, ale i chyba wszystkie fabrycznie taktowane 580-tki (nawet te ze standardowym O/C).

Link to post
Share on other sites

co wy z tym zmiataniem, w cześci gier ważniejszą rolę pełni szyna danych i OC ledwie pozwoli dogonić mocniejszy model, żadne oc gtx560ti nie zamiecie gtx570 ani zadne oc gtx570 nie zamiecie gtx580, chyba że mamy na myśli podkręcanie ekstremalne.

Link to post
Share on other sites

ja pisze o fabrycznych kartach gtx 560 soc to fabrycznie podkrecona karta ktora jest na rowni z referentem gtx 570 . Ja nie znam sie na podkrecaniu wiec chce maksymalnie podktecona fabrycznie karte i to wlasnie bedzie gtx 560 soc np taktowanie referenta 822 podniesione do 1000 a np gtx 570 referent ma 732 a maksymalnie fabrycznie podkrecony 800 to troche malo w porownaniu do gtx 560 soc

 

wydaje mi sie ze tutaj jest wyraznie pokazane gdzie jest gtx 560 soc a gdzie jest gtx 570 prosze bardzo :

 

http://guru3d.com/article/gigabyte-gtx- ... oc-review/

Link to post
Share on other sites

Widziałem tu gdzieś opinie pewnego geniusza , że niemożna podkręcić 560SOC pare dni temu kupiłem 560 SOC i wszystko pięknie sie kreci , narazie nie męczyłem go ale spokojnie da rade podkręcić karta w ogólnym rozrachunku jest genialna , nie słuchaj bredni o tym , że referent 570 jest wydajeniejszy albo "zależy od gry" za tą cene warto brać bez wahania moim zdaniem lepiej posiadać pełen wypas 560 lub ubogie i droższe 570. Reasumując gdyby karta była troche tańsza mógłby być to "hit lata"(nie wiem jak sytuacja wygląda w ATi) karta jest stworzona pod nowe gry , jest to nowa konstrukcja , działa lepiej na wysokich rozdzielczościach troche gorzej na mniejszych ale daje ci to możliwość w pózniejszym czasie przesiąść sie na wiekszy monitor.

Link to post
Share on other sites

leon691 masz tutaj inne testy i tez moge Ci napisac tyle w temacie wyzszosci gtx 570 nad gtx 560 soc

 

http://guru3d.com/article/gigabyte-gtx- ... oc-review/

 

 

 

no to doradzcie jednnoznacznie co kupic do rozdzielczosci 1680x1050 bo ile ludzi tyle zdan gtx 560 soc czy jakas gtx 570??

 

no to doradzcie jednnoznacznie co kupic do rozdzielczosci 1680x1050 bo ile ludzi tyle zdan gtx 560 soc czy jakas gtx 570??

dodam ze ja nie podkrecam kart nie znam sie na tym to mimo wszystko jakis fabrycznie podkrecony gtx 570 czy ten gtx 560 soc??

Link to post
Share on other sites

Zakładając że nigdy nie zagrasz w rozdzielczości 1080p lub wyższej, a także że karty nigdy nie wykorzystasz do akceleracji obliczeń z wykorzystaniem CUDA, oraz wreszcie nie zamierzasz bawić się w podkręcanie... wybierz GTX 560. Minimalne różnice ~kilka fps mogą być widoczne w grach w środowisku Dx11, które duży nacisk kładą na ilość SPU... (384 - 560tki vs. 480 - 570tki). Obecnie jedną z nielicznych takich gier jest Metro 2033.

Link to post
Share on other sites

w planach mam zakup tv full hd ale nie wiem kiedy dokladnie wiec chyba lepszym wyborem bedzie teraz kupic gtx 560 soc w koncu nie widze problemu w pozniejszym czasie wymienic go w razie czego na cos mocniejszego a do rozdzielczosci 1680x1050 ten gtx 560 soc chyba w zupelnosci wystarczy prawda??

Link to post
Share on other sites

W tej rozdziałce to i GTX 470 dałby sobie radę... Przewaga GF110 w grach (GTX570/580) wychodzi dopiero w wysokich rozdziałkach, za sprawą szerszych szyn i większych ilości pamięci. W erze gdzie Xbox 360 "zadowala się" 48 procesorami strumieniowymi, zaś konkurencyjna PS3 32-ma. Kilkaset SPU w komputerowym GPU brzmi jak wartość abstrakcyjna :D

Link to post
Share on other sites

nie no nie biore pod uwage serii 400 chce cos nowego nie przesadzajmy ze miedzy gtx 470 a gtx 560 soc nie bedzie duzej roznicy i nie rozumiem do konca dlaczego wszyscy robia taka wielka roznice miedzy rozdzieczoscia 1680x1050 a 1080p przeciez to nie jest kolosalna roznica a do full hd wszyscy polecaja najszybsze karty graficzne a juz do troszke mniejszej czyli mojej 1680x1050 zaraz zobacze moze ze wystarczy do tej rozdzielczosci moja obecna karta czyli gtx 260 core 216

 

 

Interesuja mnie wylacznie max delate w kazdej grze + wszystkie wygladzenia i bajery ma byc totalny max w wiekszosci gier no bo metro 2033 czy crysis nie wiem czy max tam uciagnie w kazdym razie tez bym chcial nawet w tych grach max i mam cicha nadzieje ze tak bedzie :D

Link to post
Share on other sites

to nie jest rozdzielczosć troszkę mniejsza, to się mnoży, a wynik to liczba pikseli wyświetlanych na ekranie.

Co do mojego porównania gtx560sox do gtx570 to chciałem zamknąc japki wszystkim krzykaczom że soc zamiata gtx570. Nie zamiata. W jednych grach jest lepszy w bardziej wymagających słabszy i tyle. Nic nie zamiata.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...