Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Wczoraj padł mi telefon (Nokia Lumia 520) Pora przerzucić się na coś nowszego .


Prosze wiec o jakies propozycje co jest w tej chwili wartego uwagi, bo totalnie nie orientuje się w rynku telefonów.


  •  mój budżet : do 3000zl, ale nie chce  wydawać wszystkiego(Najchętniej kupiłbym tel za 1k)
  •  Telefon może być nowy lub używany
  • -preferowany rozmiar wyświetlacza obojętnie
  • -preferowany system mobilny : Android
  • -do czego będę używać urządzenia internet (dużo youtube), różne aplikacje(gry sporadycznie)
  • -moje najważniejsze wymagania Chciałbym, żeby telefon bez większej zamułki starczył na dobre kilka lat .Ważne jest dla mnie płynność w przeglądaniu internetu i żeby nie okazało się, że za 2-4 lata nie mogę ściągnąć niektórych aplikacji czy mieć problem z niektórymi stronami internetowymi(W lumii niestety sporo stron nie wczytywało się  poprawnie) . Nie wiem do końca ile mogę dać, wszystko zależy za jaką cenę otrzymam to, czego oczekuję(Nie potrzeba mi zbędnych bajerów, wolałbym trochę przyoszczędzić). 
Link to post
Share on other sites

Jak chcesz telefon na tyle lat to jedyna sensowna opcja ze względu na najdłuższe wsparcie to iphone. Będzie też dłużej dobrze działał niż android.

Jednak jeśli już musi być android to w dobrej cenie jest OnePlus 3t prosto od producenta. Można kupić też np Galaxy S7, albo np LG G6 z przedłużenia umowy ale z tym się troszkę ostatnio sprawa pokomplikowała.

Link to post
Share on other sites

Za 2050-2100 z przedłużenia umowy lecz nie z wszystkich sieci ponieważ niektórzy operatorzy mogą blokować urządzenia np gdy osoba na którą jest abonament przestanie płacić raty. Tak się oczywiście stać nie musi lecz jest taka możliwość. Nie jest tak u wszystkich operatorów. Dokładnie teraz nie pamiętam którzy blokują, jak ktoś wie to niech napisze. Wiem że orange nie blokuje.

Link to post
Share on other sites

Dowód zakupu z VAT 23% jest? Z jakiej sieci pochodzi telefon? Ogólnie to Huawei realizuje gwarancję po nr imei,ale dla Dawida0032 zdarzyła się sytuacja,że serwis prosił o dowód zakupu z VAT 23%,a nie o nr imei,więc lepiej mieć ten dokument.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...