Skocz do zawartości

Temat o kartach graficznych AMD Vega


Recommended Posts

W najbliższych tygodniach prawdopodobnie będzie krach na rynku kryptowalut i za żałosnego referenta V56 chcą 2500zł? Serio? Przecież toto za taką cenę nadaje się tylko do kopania, które zaraz będzie nieopłacalne.

V64 za 2900.... ręce opadają...

Edytowane przez markovfreeman
Link to post
Share on other sites

Nie wiesz tego, czy pęknie czy nie, a już na pewno nie wiesz kiedy ;) Zawsze śmieszy mnie takie jasnowidzenie.

 

Jedna giełda zniknie, ludzie rozejdą się po innych.

 

Czemu banki płaczą? Bo ludzie zaczynają gromadzić majątek w kryptowalutach, które nie są kontrolowane przez banki, a tym ucieka kasa...

Link to post
Share on other sites

Ja akurat nie zamierzam bawić się w kopanie (jak to podsumowując określiliście) "wolnej" od banków walucie. Nie jestem jakimś tam utopijnym anarchistą, tylko graczem, który chcąc kontynuować w swoje hobby, przez kopalniany szał, przepłaca za kartę duże pieniądze. Na czym miałbym grać, jakby mój sprzęt 24/h mielił ten wirtualny cyrk? Na laptopie w pasjansa?:)

BTW jako właściciel nieruchomości, za prąd płacę sam, nie mama, nie tata i nie zarządca akademika ;)

Edytowane przez markovfreeman
Link to post
Share on other sites

Najlepszy moment kopania już minął, a czy się taki znów powtórzy nie mam pojęcia. Dziwi mnie w sumie obecna sytuacja na rynku kart, bo opłacalność kopania obecnie jest 2-3 razy mniejsza niż w czerwcu.

 

Sam zacząłem kopać z ciekawości i nie upatruję w tym jakiegoś zarobku, bo skoki walut są ogromne.

 

Nikt nie każe nikomu kopać 24h/dobę, tak samo, jak raczej mało kto gra 24h/dobę.

Link to post
Share on other sites

 

 

BTW jako właściciel nieruchomości, za prąd płacę sam, nie mama, nie tata i nie zarządca akademika ;)

 

BTW .Więcej zarabiasz niż przepalasz prądu ;)


Sam chyba zacznę kopać, skromnie bo skromnie ale może coś tam wpadnie. W polszy się nie da zarobić, to chociaż w taki dość dziwny sposób. Ale pieniądz to pieniądz ;d

 

Ciebie by człowiek słuchał to by chodził zimą w sandałach :rotfl:


https://www.youtube.com/channel/UCks6Gnt7U8kByQnsfbNwqSQ


Link to post
Share on other sites

Miesiąc temu przesiadłem się na monitor QHD 144Hz z Free Sync, stary R9 280X, 3 tygodnie temu sprzedałem i teraz "Czekam TM"na opad cen, wersję Vegi 64 można wyczaić za 2800zł i to na aledrogo.pl, 56 są za 2300zł.

Zapowiedzi nVidia 1070 Ti która ma definitywnie zaorać całkiem udaną Vega 56 pod koniec tego miesiąca może sprawią że AMD samo zejdzie z ceną, ale tu bardziej idzie o dostępność samych chipów GPU i VRAM HBM 2.( Gigabyte ogłosiło że nie będzie wersji niereferencyjnych kart Vega, z powodu braku dostaw GPU od AMD, z drugiej strony po co kombinować jak referenty i tak się im zejdą).

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • Igoruss promował, odpiął, przestał promować i podpiął ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...