Skocz do zawartości

CM Sniper mocny mod :p


Recommended Posts

Pytałem znów kolesia , o panelach coś będzie wiedział dopiero jutro czyli jak miały być wczoraj , tak dzisiaj ich jeszcze niema więc jak będą jutro to wątpię żebym je dostał jutro a w piątek pewnie już będą u mnie bo z WROC do LCA blisko a do poznania w sumie też nie daleko tylko to czy dowiozą to trochę ciężko stwierdzić bo jeśli przywiozą je jutro wieczorem to dopiero w piątek po południu wyślą a w soboty nie kursuje kurier raczej.

Link to post
Share on other sites

zamówiłem trzy phoboye 120mm + kontroler w czego jednego wentyla nie mieli..potem przyjdzie czas na zmiane zasilacz i dysku ,a potem kupno blachy i zakrycie całej piwnicy ,a później zatok wewnątrz oczywiście :menda:

Link to post
Share on other sites

,,Towarzyszu muszę Cię zmartwić. Posiadam złe wieści. Byłem na zwiadach u naszego sojusznika. Uzyskałem informacje że zrzut Lamptronów który był przewidywany na dziś rano jest w nieznanej lokalizacji oraz nie podaje żadnych informacji odnośnie terminu zrzutu, niestety może nie dotrzeć do nas na czas."

 

 

Cpt.Frozen :menda:

Link to post
Share on other sites

Sojusznik potwierdził. Lamptrony przybędą do nich po weekendzie więc nasze zrzuty również. Trzeba teraz walczyć o obniżenie naszej płatności za poniesione straty czasowe.

 

Lamptron 3-7 dni ma zostać zrzucony u sojusznika. Mój został nabyty 22.02 więc dzisiaj mija 7 dzień roboczy. Zdał by się jakiś rabat albo gratis.

Link to post
Share on other sites

Zahaczę o ten temat w pon jak Lamptrona jeszcze nie będzie u nich :pajac: Ja również bym nie odmówił ale wolał bym zamiast tego rabatu np Zimne katody bo prawdopodobnie są w planach ;P Potrzebuję jakieś źródło UV żeby zobaczyć czy warto inwestować w katody UV u siebie.

Link to post
Share on other sites

No ja to bym zamówł coś z bitfenixa ,najlepiej to było jak by dali bez bicia przedłużkę 24pin :[ No ale wszystko bedzie oplecione zarówno dodatkowa wtyczka 8 pin do mobo jak i 2x6pin do GPU no i jeszcze pozostaje SATA. Też do nich zagadam w poniedziałek ,może coś się za free wywalczy :pajac:

Link to post
Share on other sites

To pisz już dzisiaj. Niema co zwlekać. Z tego co widzę to koleś jest na niedostępnym

a ze jest jeszcze w pracy to pakuje paczki bo po 17 ida do kuriera . Dzisiaj jest już 8 dzień ja już napisałem ze mi się to nie podoba itd jak odpisze że jeszcze niema panelów to piszę o jakiś gratis za niewywiązanie się z umowy (3-7 dni u nich) lub o rabat bo przez nich muszę znów czekać.

Link to post
Share on other sites

Hmm , będą w piątek. Rabatu na niego nie może mi dać bo jadą do nich w wyższej cenie. Ale dorzuci sporo ciekawych gratisów w co mi się zbytnio wierzyć nie chce. Ale dobre i to. Szkoda tylko mojego czasu bo będą w piątek...czyli znając życie w pon/wtorek czyli w śr/czwartek u mnie to jakieś 3-4tyg w plecy...

 

I chyba ta sytuacja zaszła im za skórę ;P Było - czas oczekiwania 3-5/7 dni a zmienione jest na : Oczekujemy na dostawę (z reguły do 7 dni)

Link to post
Share on other sites

Nie no to już jest szczyt.... Czekam 3/4 tydzień na głupią przesyłkę.

 

Ja-> Witam , wiadomo coś dokładniej z tymi Lamptronami ? będą one u was dzisiaj ? Kiedy wysyłka w końcu bo mam dość czekania ?

Angela.PL -> witam nie będą nasza przesyłka wylądowała w Anglii, teraz odkręcają to tak żeby dostarczyć nam na poniedziałek ;(

Link to post
Share on other sites

ale to przez te Lamptrony tak wyszło. Dam im jeszcze jedną szansę przy przedłużkach Bitfenixa jak położą zamówienie to koniec z tym sklepem. Ciekawe co za gratisy załączą xD przydała by się EPS 8pin biała :wariat:

 

Ps. Jak wjadą w czwartek to w sobotę Update w temacie u siebie robię :o PS. Jak myślisz dostanę diodę UV w elektrycznym ? tzn chodzi mi o źródło światła które emituje prawdziwe UV a nie takie aby tylko bo chcę sprawdzić reakcje Białych wentylatorów na UV :P

Link to post
Share on other sites

No wiesz ale jak np jesteś w klubie czy tam dyskotece to wszystko co białe przy UV świeci na niebiesko , Farba na ścianach , koszulki czy nawet kurz. I nie interesuje mnie katoda , chcę coś taniego aby tylko sprawdzić. A nie od razu kupować w ciemno. Myślałem bardziej o Diodzie ale nie wiem czy to da rade .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...