Skocz do zawartości

Problem z grami


Recommended Posts

Witam. Otóż mam problem z grami i nie wiem w czym tkwi problem. Mam spadki fps w grach, które nie mają wymagających komputerów/laptopów. Zakupiłem Laptopa już około rok temu w neonecie. Myślałem, że laptop będzie dobry do gier takich jak np. Outlast. Ale się myliłem. Fps'y dochodzą momentami do 100 fps ale tak normalnie to od 9-50 fps. Dodam, iż procesor miałem zablokowany, lecz odblokowałem za pomocą programu UnPark CPU, oraz podkręciłem karte graficzną za pomocą MSI Kombustor 3 , MSI Afterburner (Dziwi mnie, że tylko mogłem podkręcić do 1100 Mhz) Wie ktoś w czym tkwi problem ? :/
Gry:
- Outlast

- Counter Strike Global Offensive 

- Track Mania nations forever 

- Fistful of Frags

- Team fortress 2

- Loadout

- Life is Strange

- Firewatch (Jedyna wymagająca gra, która płynnie chodziła)

 

Procesor: Amd A8 7410

Karta graficzna: Amd radeon R5 M330 / Amd Radeon R5 Graphics

Pamięć ram: 6GB DDR 3

Karta dźwiękowa: Realtek High Definition Audio

Dysk: Toshiba MQ01ABD100 Sata Disk Device 1TB

Rozdzielczość: 1366 x 768

System: Windows 8.1

 

* Liczę na pomoc :/

Link to post
Share on other sites

I to jeszcze z AMD, jak by gry obsługiwały DX12 to jeszcze a tak to mamy tamdem, który sam się pogrzebał. Procek AMD i grafika AMD w dodatku słaba DDR3 64bit.


Ciesz się że tyle Ci się podkręciło a nie obudowa sienie pali? Temperatury jaki obstawiam że się fajczy i jest Trolowanie przez temperatury. 

Link to post
Share on other sites

I to jeszcze z AMD, jak by gry obsługiwały DX12 to jeszcze a tak to mamy tamdem, który sam się pogrzebał. Procek AMD i grafika AMD w dodatku słaba DDR3 64bit.

Ciesz się że tyle Ci się podkręciło a nie obudowa sienie pali? Temperatury jaki obstawiam że się fajczy i jest Trolowanie przez temperatury. 

Temperatury osiągają maks. 70 stopni nie więcej nie mniej. Sam byłem zaskoczony

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...