Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć forumowicze,

Przy moim ostatnim temacie dostałem radę, że powinienem poczekać aż dostępne będą karty graficzne 1080ti, tak też się stało więc przyklejam temat raz jeszcze.

Zwracam się do was o pomoc w związku z zakupem komputera i monitora, poniżej wklejam wymagania forumowe:
 

  • Zastosowanie komputera : Całkowicie do gier
  • Maksymalna kwota : 10 000zł z monitorem
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : Do końca maja
  • Których części potrzebuję : cały zestaw bez peryferiów (klawiatury myszki)
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Raczej tak, ale to w przyszłości
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : brak
  • Specjalne wymagania : Tutaj pewnie najbardziej irytujący pewnie zwłaszcza dla Was, mianowicie zestaw musi być złożony w sklepie RTV-EURO-AGD, dostałem tam zniżkę plus mają raty 0%. Tak więc wszelkie części ograniczają się do dostępnych tam.
    Chciałbym także aby obudowa była z oknem.
    Ostatnim powiedzmy wymaganiem, ale o najmniejszej ważności jest fakt, że jestem gadżeciażem, więc jeżeli tylko jakiś komponent mógłby się świecić to byłoby to spełnieniem marzeń :).
    Fajnie by było gdyby monitor był 25'+ najlepiej w 4k
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : brak
  • Własna propozycja zestawu : brak
  • Inne : Chciałbym wszystko oprzeć na tej karcie:
    http://www.euro.com.pl/karty-graficzne/asus-geforce-rog-strix-gtx-1080ti-11g-gaming-11gb-gddr5x-256-bit.bhtml


    Pozdrawiam i dziękuję z góry
Link to post
Share on other sites

Całość ma kosztować 10 000zł, z czego karta to 3500zł + monitor około 3000zł to na bude zostaje 3500zł ;) hm... trzeba bedzie na czymś przyoszczędzić ale zaraz coś się złoży

Powiedzmy, że zdołam dołożyć z tysiąc do tych 10 więc dajmy na to budżet do 11k :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...