Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siema

Umowę przedłożono mi przez tele w październiku 2016 ale z końcem kwietnia zmieniłem miejsce zamieszkania i wczoraj dopiero wpadli do mnie przenieść neta, po podłączeniu okazało się jak już techników nie było że z 20 mam w porywach 11. Nie zostałem po informowany przez tele jak dzwoniłem o przeniesienie ani od monterów Enea Ci sami co dla Orange robią że będę miał stratę bo tu jest inna technologia. Od znajomego się dowiedziałem że Netia nie ma pozwolenia od Oragne na VDSL+. Czy mogę zerwać umowę z ich Winy.

Link to post
Share on other sites

Napisałem reklamację zobaczymy co będzie jak nie to jakoś tata przeboleje to do września 2018 i sp*****a do Orange Realna 60 Mb/s bo już się dowiadywałem i jeszcze cały pakiet taniej o 10 zł.


Może źle się wypowiedziałem, zerwać umowę bez Kary.

Link to post
Share on other sites

Umowy raczej bez kary nie pozwolą Ci zerwać, a o 60mb z orange tez pewnie będziesz mógł zapomnieć, podejrzewam że masz LLU i to będą te same kable od centrali do domu, jak adsl 11mb się synchronizuje to vdsl wogóle pewnie nie wstanie.

Link to post
Share on other sites

Tak koleś z Orange mi mówił że do 80 mb a minimum 40 Mb/s. Co do kabli do domu bo to blok a do mieszkania mam dziwnie puszczone bo gniazdko miało zwarę i koleś wykorzystał kabel po starym właścicielu, który miał lokalnego dostawce DSL i Skrętkę LAN wpiął w skrzynkę na korytarzu na końcu zrobił ala gniazdko i rozgałęźnik na internet rj-11 i telefon rj-11.


W starym miejscu też miałem 20 Mb/s na netii a wujas na tej samej ulicy 20 numerów wyżej miał do 80Mb/ s z Orange gdzie w domu miał 60-65 Mb/s.


Pytanie czy jak od 10 maja do teraz nie mam internetu, ani niczego netiaspot świeci na czerwono i lipa to np. we wtorek jeżeli to nie będzie wina NetiaSpota mogę klepać wypowiedzenie na podstawie braku usług. Jak dzwoniłem to że niby wszystko działa i bardzo zdziwieni są że działało 9 maja po przeniesieniu, bo podobno nie powinno bo była aktywacja robiona a dnia 10 maja brak wszystkiego u mnie w domu.


Okazało się, że to było testowe. Dzisiaj dopiero jest internet właściwy i jest 19 Mb/s i mam czekać resztę TV oraz Telefon, ponieważ dzisiaj dopiero weszła pełna aktywacja usługi Internetu.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...