Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć chcę zrobić upgrade aktualnie mam słuchawki Cloud 1 z Integrą na maximus 7 creative e5 sprzedałem. Aktualnie zastanawiam się nad sprzętem:

1.AIM SC808 do tego AKG240 Studio ewentualnie MKII albo AD700X

2.Aune T1 Mk2  do tego DT990Pro

 

Proszę o opinię który komplet będzie najlepszy do gier ewentualnie inny, nie mam możliwości posłuchania tego sprzętu. 

 

Wrażenia z tego co mam:

Cloud 1 co mi się podoba z E5 : niski dół, dobrze tłumią, mikrofon, 

Cloud 1 co mi się nie podoba z E5: słaba scena wszystko bardzo blisko, czasami klaustrofobiczne uczucie, bas czasami tłumi inne dźwięki.

Telefon i Sound Magic 10C  bas słabiutki ale za to wyraźny głos i detaliczna szeroka scena.

Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam 

Edytowane przez belineaenter
Link to post
Share on other sites

 

 

2.Aune T1 Mk2  do tego DT990Pro

 

mam i polecam, scena na pewno jest o niebo lepsza od cloudów a same dt990 to V więc dołu i góry ci nie zabraknie. Jakbyś chciał ostrzej to można jeszcze z lampami pokombinować, ale bez odsłuchu.... nie da się. Sprzęt zagra bardzo dobrze, ale czy to będzie to czego szukasz.... to będziesz wiedzieć tylko ty. 

W grach z ciekawości podpinałem kilka razy słuchawki do integry bo lampa trochę jednak wygładza górę i tak na sucho to w R6 siege jak ktoś na drugim końcu mapy na szkiełko nadepnął to ja to słyszałem na t1 też jest dobrze, wczoraj w battlegrounds grałem i słychać precyzyjnie skąd do ciebie strzelają.  

Link to post
Share on other sites

Biorę też pod uwagę korzystanie z urządzenia w sposób wygodny i tak wewnętrzna karta dźwiękowa wydaję się wygodna, szkoda tylko że mało przyszłościowa jeśli chodzi o mobilność. W e5 nie podobało mi się że musiałem wyłączać i włączać ręcznie gdy miałem podpięte pod PC wolę aby od razu działało po włączeniu kompa i wyłączało się razem z nim. Dzisiaj jak miał bym zamawiać to wolę Aima808 z AKG 240 Studio  

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...