Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, poszukuję telefonu dla taty (wiek ~60 lat), poniżej wymagania:

 

mój budżet: maks. 1000 zł
gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu: Polska/Chiny
nowy czy używany: NOWY
preferowany rozmiar wyświetlacza : 5-5,2"
preferowany system mobilny: Android
do czego będę używać urządzenia: audiobooki, gps, sporadycznie zdjęcia
najważniejsze wymagania : dobry moduł gps

 

Jak wyżej napisałem, telefonu będzie używał mój tata, także telefon nie będzie katowany, i wydaje mi się, że w do codziennego użytkowania nada się każdy nowy smartfon, więc najważniejsze jest sprawne działanie gpsa.

Edytowane przez ciechu
Link to post
Share on other sites

P10 Lite i A5 2017 raczej nie do wyrwania do 1000, tutaj podałeś nowe telefonu z 2017 roku. Mogą być starsze modele, tylko nowe egzemplarze :)

 

Co do Mi5 to przy zakupie na ibuygou jest gwarancja realizowana w Polsce, a przynajmniej tak było kiedy kupowałem swój egzemplarz w sierpniu 2016 r. :)

Link to post
Share on other sites

Kupując w IBG masz gwarancje w MiCenter, (serwis wspólpracujący ze sklepem, gwarancja sklepu, nie Xiaomi)

Sklep dosyć drogi.

Kupując w innych polskich sklepach możesz miec oficjalna gwarancja, (proline, X-com itp )

Możesz też kupić taniej prosto z chin, najniższa cena za Mi5 3/64GB  to  216,12$ z kuponem 5MI564
  https://www.banggood.com/Xiaomi-Mi5-5_15-inch-3GB-RAM-64GB-ROM-Snapdragon-820-Quad-Core-4G-Smartphone-p-1038075.html?pr=epn&click_id=1opnfjno7pw9wtlcdym4oast8jxwr404

Edytowane przez czamarek
Link to post
Share on other sites

Prosto z Chin to wersja chińska czyli bez B20 (LTE800MHz). Jak będziesz jeździł po mniejszych miejscowościach to z internetem LTE może być problem i najprawdopodobniej nie będziesz miał LTE-A w miastach. Lepiej dołożyć do europejskiej dystrybucji. Tylko się upewnić u sprzedawcy że sprzedawany model ma B20 bo np. X-kom nie wszystkie modele ma z LTE800MHz

Link to post
Share on other sites

Panowie, pisałem wyżej, że posiadam Mi5, więc znam jego możliwości, mam wersję chińską bez LTE 800 MHz, i wszystko śmiga (brak obsługi pasma 800 MHz jest dla mnie zupełnie niezauważalny), ale jednak zakupu tego modelu nie biorę pod uwagę, 1000 zł to jest absolutny maks. Może uda się złapać Samsunga A5 2017, a możecie polecić jeszcze coś tańszego niż właśnie A5 czy P10 Lite?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...