Skocz do zawartości

Recommended Posts

Proszę badzo: 

http://www.morele.net/inventory/info/EOv8gR/

 

Wprawdzie kwota nieco wykracza za budżet, ale myślę, że warto. Jak ci nie pasuje obudowa, to możesz ją zamienić na którąś z tych, są bardzo podobne, różnią się oknami z plexi i wyglądem zewnętrznym, wnętrze jest takie samo:

https://www.morele.net/komputery/podzespoly-komputerowe/obudowy-33/,,,,,,,,,,/1/?q=genesis+titan

 

Jeśli będziesz zamawiał w morelach, a nie będziesz chciał składać PC, to możesz dodać do koszyka usługę składania.

 

// Brak argumentacji // 3ndurek

Edytowane przez 3ndurek
Link to post
Share on other sites

NO nadal nie jest dobrze, lichy zasilacz wątpliwej jakości, zbędna dopłata do i5 7600, RAM w dwóch kościach pod H110 gdzie ograniczasz się co do możliwości dołożenia RAM.

Poza tym wiedz, żeby Kaby Lake ruszył na tym MOBO potrzebna jest aktualizacja biosu.

Link to post
Share on other sites

zestaw 

https://www.morele.net/inventory/info/PDQbUm/?utm_source=smda_conv&utm_medium=Convertiser&utm_campaign=IN_Convertiser

 

zasilacz mozna zmienic na tańszy  ZASILACZ ANTEC VP-PC 500W 80PLUS (VP500PC) ale na morelech go nie było 

​i co do obudowy mam pytanie czy w tej płycie głównej podłącze wszystek wentylatorki która obudowa ma w zestawie ?

 

// Po kij kolejny temat ? - łączę z poprzednim // 3ndurek

Edytowane przez 3ndurek
Link to post
Share on other sites

zastanowił bym się nad tymi nowymi procami od AMD Ryzen 5, bardziej przyszlosciowe rozwiazanie, podstawka AM4 przez najblizsze 2-3 generacje bedzie wiec tylko zmiana proca na przyszlosc weszla by w gre, a nie plyty gl jak to ma miejsce u intela, no i na obu procach pograsz na wysokich ustawieniach

 

co do obudowy to wentyle nie podlaczasz do plyty gl, popatrz na opis, tam jest regulator obr wentyli

Edytowane przez xkazik
Link to post
Share on other sites

AMD słabo wypada w grach to jednak jest procek połpro. Kolega teraz skalda kompa to ma zamiar teraz grać a w przyszłości i5 też daje radę miałem i5 3350p i nie narzekałem do końca tamtego roku. Jak chcesz grać to Intel bo AMD dla graczy to nie ma nić na razie może Vega coś pokaże.

Link to post
Share on other sites

zastanowił bym się nad tymi nowymi procami od AMD Ryzen 5, bardziej przyszlosciowe rozwiazanie, podstawka AM4 przez najblizsze 2-3 generacje bedzie wiec tylko zmiana proca na przyszlosc weszla by w gre, a nie plyty gl jak to ma miejsce u intela, no i na obu procach pograsz na wysokich ustawieniach

 

co do obudowy to wentyle nie podlaczasz do plyty gl, popatrz na opis, tam jest regulator obr wentyli

dlatego wolałem zapytać bo nie byłem pewny co do wentyli czyli moge inna obudowe czy płyte głowna aby wentyle podłaczc

Link to post
Share on other sites

aha dzieki bo mi nie chodziło w pytaniu czy wentylatory odzielnie podłącza sie do plyty głownej tylko czy wentylatory które są w zestawie z obudową będe mogł do tej płyty podłączyc ale jak to idzie jednym kablem z obudowy do płyty to ok:)  bo zawsze miałem obudowe za 40zł i nie wiem jak tutaj jest :)

 

 

no to zestaw wybrany czas zamówic :) 

Edytowane przez hajper777
Link to post
Share on other sites

Za 40 zł to Ty miałeś "karton' a nie obudowę.

 


Wentyle są wpięte w kontroler w budzie a kontroler przez molex do zasilacza.


I na obudowie masz sterowanie.

Wyłączone,

50% mocy

100% mocy.

 

// Nie cytuj posta pod postem // 3ndurek

Edytowane przez 3ndurek
Link to post
Share on other sites
można zamykać

 

Nie można, PSU do zmiany na CX450M - stabilniejszy, cichszy, 5 lat gwarancji.

Jak nie chcesz, dopłacać do zmień go na XFX TS 550.

Co do karty rozważ RX 580 w kwocie 1150zł jest dość ciekawa alternatywa dla tej 1060.

Z tą płytą bym przemyślał, microATX przy oknie to taki średnio wygląda.

 

Poza tym jaki masz monitor, pod jakie gry ten zestaw ?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...