Skocz do zawartości

Logitech Formula Vibration Feedback i problem z F1 2010


Recommended Posts

Witam. Mam problem z nie odpalającą się grą F1 2010 podczas gdy do komputera jest podłaczona kierownica Logitech Formula Vibration Feedback. Znalazłem na internecie listę obsługiwanych urządzeń podaną przez producenta, jednak mojej kierownicy tam nie ma :zamykamy:

 

I teraz pytanie. Jak i co zrobić, aby wszystko działało jak należy? Teraz ferie, chciałbym się trochę pobawić a to dziadostwo nie chce działać :menda: Oczywiście gra oryginał, bez cracków i innych rzeczy, tyle, że są zainstalowane najnowsze patche tj. v1.01.

Link to post
Share on other sites

Ja to po wypadku RK nie mogę się zabrać do zagrania w tą grę.

Wracając do tematu, masz zainstalowane sterowniki do kierownicy? Druga sprawa, może w pliku konfiguracyjnym gry trzeba coś niecoś przestawić, dopisać? :zamykamy:

Link to post
Share on other sites

Ja tak samo, a jak słysze o Heidfeldzie to mam ciary...

 

Ale nie o tym temat :menda: Sterowniki do kierownicy mam. TDU i TDU2 działa bez problemu. Narazie TDU2 nie stety pirat, ale za tydzień będzie oryginał :zamykamy: A co do dopisywania czegoś... Co i gdzie? :)

Link to post
Share on other sites

A co do dopisywania czegoś... Co i gdzie?

Szczerze to nie mam pojęcia :zamykamy: Po prostu to jedyna rzecz która przyszła mi na myśl. Wiem, że w produkcjach Codemasters w pliku konfiguracyjnym były opcje dot grafiki, które były niewidoczne w menu gry. Tak też jest w F1 2010 o ile mnie pamięć nie myli. Dlatego poszedłem tym tropem.

Ewentualnie pogrzeb w panelu sterowania w opcji dot kontrolerów gier (o ile takowa się znajduje- siedzę na XP więc nie wiem).

Link to post
Share on other sites

Odgadłem co było nie tak :pajac: Stare sterowniki z 2007 roku. Po zainstalowaniu nowszych gra się odpala i wykrywa kierownicę. Jednak mam non stop wibracje. Jestem w garażu - wibracje, jestem w menu - wibracje. Cały czas... Da się to jakoś naprawić, tak aby wibracje były tylko podczas najeżdżania na tarki?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...