Skocz do zawartości

Kernel Power 14 (63)


Recommended Posts

Mialem ostatnio problem z grafika, artefakty:

http://forum.benchmark.pl/topic/241030-gtx-1060-artefakty/

 

Wymienilem najpierw zasilacz na be quiet BN 210 ale bylo to samo wiec grafike na nowa. I od czwartku do wczoraj wszystko smigalo dobrze, gry itd.

Wczoraj podczas restartu wyskoczyl bsod z kernel powerem i mialem na grafice zolta ikonke (opis w poscie o grafikach).

 

Postanowilem sformatowac i przy jednym z restartow byl bsod z kernelem znow:

 

- System

    - Provider
      [ Name] Microsoft-Windows-Kernel-Power       [ Guid] {331C3B3A-2005-44C2-AC5E-77220C37D6B4}
      EventID 41       Version 2       Level 1       Task 63       Opcode 0       Keywords 0x8000000000000002     - TimeCreated
      [ SystemTime] 2017-04-15T18:32:55.167604700Z
      EventRecordID 935       Correlation     - Execution
      [ ProcessID] 4       [ ThreadID] 8
      Channel System       Computer Luk-Komp     - Security
      [ UserID] S-1-5-18

- EventData

    BugcheckCode 10     BugcheckParameter1 0x100     BugcheckParameter2 0x2     BugcheckParameter3 0x1     BugcheckParameter4 0xfffff800028c6e12     SleepInProgress false     PowerButtonTimestamp 0

 

wczoraj zainstalowalem caly system aktualizacje sterow itd.

Czy to problem sprzetowy czy softwarowy tez mzoe byc jakies gryzienie sie czegos z czyms?

Czy moglo byc, ze trafilem na zly zasilacz?  Ew. czy grafika tez moze powodowac takie bledy? Jak to zdiagnozowac?  Na starym zasilaczu nie mialem takiego bledu.

Edytowane przez luki99
Link to post
Share on other sites

Bios ok, wszystko jest najnowsze. Testowałem wczoraj ram i dyski wszystko ok. Jedyne co ostatnio zmieniałem to grafikę i zasilacz. W occt puszczałem też testy zsilacza proca grafy i wszystko przeszło.

Rece opadaja. Może to więcej nie wystąpi nie wiem ale dziwne , że głównie przy restartach to jest. W grze czy film/net nigdy się nie zawiesiło.

Może jednak zasilacz? Bo nie wiem czy grafika może takie coś powodować?

Edytowane przez luki99
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...