Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Chciałbym zapytać o sklep 'dla graczy' widniejący w internecie pod nazwą 4gracz.pl.

Zastanawiałem się nad zakupem klawiatury i rzucił mi się on w oczy.

Nie znalazłem jednak żadnych opinii na jego temat w internecie...

 

 

1. SKLEP INTERNETOWY 4GRACZ.PL DZIAŁAJĄCY POD ADRESEM HTTPS://WWW.4GRACZ.PL PROWADZONY JEST PRZEZ FIRMĘ ALLUMI S.A. Z SIEDZIBĄ W TENANCY 10, MARINA HAUSE, EDEN ISLAND MAHE, SEYCHELLES, WPISANĄ POD NUMEREM 185395 (COMPANY REGISTRATION NUMBER) DO REJESTRU PRZEDSIĘBIORCÓW REPUBLIKI SESZEL

Moją uwagę przykuwa pierwszy punkt regulaminu... Z uwagi na Republikę Saszel (yyy Saszele?) nie jestem pewien co do wiarygodności tego sklepu.

Miał ktoś z nią do czynienia, kupował coś? Czekam na Wasze opinie!

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Jesteśmy jednym z partnerów sklepu 4gracz.pl - chcemy wyjaśnić pomówienia które tutaj zastosowano.

 

1. 4gracz.pl jest sklepem istniejącym od lutego, dopiero się rozwija.

2. Sklep świadczy wysyłkę z magazynów zagranicznych tak jak to opisuje, więc miejscem rejestracji firmy jest zagranica.

3. Co następuje w nawiązaniu do punktu nr 2 - wysyłki za pobraniem z zagranicy świadczyć się nie da.

 

W razie dodatkowych obiekcji chętnie wypowiemy się ponownie.

 

Reasumując proszę sprawdzić sklep pod względem:

Posiadania Polskiego numeru konta

Pozytywnej weryfikacji systemów płatniczych tPay.com oraz PayPal

Ocen, komentarzy oraz wypowiedzi na FaceBooku

 

Pozdrawiamy!

Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam, zamówiłem myszke 24 sierpnia (wysłałem przelew) po tygodniu przyszedł do mnie mail z wiadomością że przelew dotarł i zamówienie jest realizowane (myszka miała przyjść najpewniej w 14 dni roboczych). Obecnie jest 19 września, czyli za pare dni mija miesiąc od zamównia a moja myszka cały czas nie doszła. Nie wiem co o tym myśleć, pisałem 2 maile jednak za każdym razem odpisywał mi bot z podobną kwestią o 14 dniach roboczych. Podsumuję tą firme w momencie kiedy sprzęt do mnie dotrze (jeżeli w ogóle dotrze)

Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...

Drogi panie g.maciej 2000. Może pan poczyta ile ludzie czekają na zamówiony towar. Jak to nowy sklep,to tym bardziej powinien dbać o czas dostawy,a nie wystawiać do sprzedaży coś,co dopiero musicie sprowadzić. A jaki to problem załatwienia sprzedaży "za pobraniem" ? Nie jesteście jeszcze ustawieni na rynku i przy takim podejściu chyba szybko nie będziecie... Dodatkowo mój antywirus nie chce mnie ze stroną połączyć,ostrzegając przed jej używaniem. Świetnie się rozwijacie,czy już nakradliście swoje ?

Edytowane przez jarrino
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...