Skocz do zawartości

LG NEXUS 5X - SAMSUNG A5 - P9 LITE - MOTO X PLAY


Recommended Posts

Cześć!

Kupuje telefon, będę używał go głównie do robienie zdjęć. Nie będę na nim grał, tylko używał takich aplikacji jak instagram, messenger, snapchat. I Skupmy się na tym ostatnim. Na telefonie będzie używany snapchat, i to na tym będzie mi zależało - na jakości zdjęć. Powiedzcie który z tych telefonów będzie najlepszy i najbardziej opłacalny? Wszystkie telefony są wporządku, z tego co opowiadał mobozilla, ale nie wiem co myśleć o tych aparatach, bo na papierze Moto X ma 21mpx, ale pewnie jest to oszukane. Który z tych telefonów będzie najlepszy do robienia zdjęć? Pozdrawiam!

P9 Lite - 569zl

A5 - 649zl

Moto X - 529zl

Edytowane przez Kasjo00
Link to post
Share on other sites

Gdzie zamierzasz kupić telefon i jaki masz budżet? Ma być nowy czy używany? Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

W Playu jako Elastyczna Formuła Mix S. Chciałbym żeby telefon też nie mulił, i pracował przyzwoicie przez najbliższe 2 lata. Budżet 550 zł dopłaty

Link to post
Share on other sites

Miałem Nexusa 5x, naprawdę przyzwoity telefonik i chodził na początku tego roku jeszcze mega płynnie, teraz nie wiem bo sprzedałem go gdzieś w lutym o ile pamietam. Jeśli chodzi o aparat to byłem bardzo zaskoczony, aparat był bardzo dobry, kolory były bardzo naturalne, dobrze odwzorowane a zdjęcia szczegółowe, przed Nexusem miałem galaxy s6 i nexus względami fotograficznymi mocno nie odbiegał od niego, a s6 to nadal jeden z lepszych aparatów w telefonach.

 

Jednak nexus osiągał maksymalna rozdzielczość zdjęć w formacie 4:3, wiec przy snapie zdjęcia mogą tracić na jakości. Nie wiem jak w przypadku pozostałych dwóch -musisz się doinformować.

 

Jednak pewne ze nexus na surowo, ma najlepszy aparat z tych trzech, nie wiem jak może to wyjść na snapie, lecz snap chyba jednakowo gorszy jakość, niezależnie od aparatu/telefonu. Nexus Będzie tez najwydajniejszy, musisz kupić wersję 32gb bo 16 to stanowczo za mało, będziesz musiał tez się pogodzić z wykonaniem które nie sprawia wrażenia "wow", ani nawet "ok" jeśli chodzi o ta cenę...

Edytowane przez balans
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...