Skocz do zawartości

OCZ Fatal1ty 750W


Recommended Posts

Jestem prawie pewien, że 660 W by mi nie starczyło na 2x gtx 560 http://www.nvidia.pl/object/product-gef ... ti-pl.html. A ten Corsair też ma bardzo dobre opinie i chyba jest mocniejszy niż ten x 660. A co wy o nim słyszeliście i czy na pewno mi się nie opłaci ten OCZ fatal1ty?

Dlaczego chcesz być mądrzejszy niż my wszyscy? Ludzie, którzy ci pomagają, nie piszą od tak sobie co im się chce, tylko mają o tym pojęcie. :zamykamy: Tu masz test poboru prądu 2xGTX560 Ti. :menda: > http://www.guru3d.com/article/geforce-g ... -review/14
Link to post
Share on other sites

Nie wydziwiam, tylko mnie po prostu na ten zasilacz nie stać.

:P:pajac: nie stać Cię na dobry zasilacz a na dwie 560tki już tak?

Moja rada - odpuść se kolego. Po pierwsze jak już naprawdę nie przeżyjesz bez sli z 560 to poczekaj aż będziesz miał pieniążki na coś dobrego. A po drugie moim zdaniem nie potrzebna Ci aż taka maszyna. Na jednym 560 ruszy prawie wszystko w FHD na wysokich detalach. Ja bym zainwestował w jedną ale mocniejszą, tym bardziej jak "nie masz" pieniążków na odpowiedni zasilacz. Lepiej kupić z zapasem niż jak ma Ci się spalić.

Link to post
Share on other sites

Drugą 560 chce dokupić w przyszłości ale nie chce wtedy też zmieniać zasilacza. A napisałem, że jestem prawie pewien, że mi 660 W na 2x gtx560 nie starczy, gdyż wyczytałem, że w stresie SOC zżera więcej niż gtx 580 (na nvidia.pl jest napisane, że minimalne zasilanie systemu przy gtx 580 to 600W). Więc co będzie przy 2x gtx 560 + OC procka i grafiki? Ja nie wiem ale jeśli wg. was starczy 660 W to ok. Nie mogę sobie pozwolić na taki zasilacz bo mój budżet jest mocno ograniczony. A o tym Corsairze 750 W co wysłał link morris coś dobrego słyszeliście, czy on będzie wystarczył na dwie 560, no i czy już OCZ fatal1ty jest wykluczony czy może jednak warto się nad nim zastanowić ?

Link to post
Share on other sites

Tu masz test: http://www.vortez.net/articles_pages/oc ... iew,3.html

2 x HD5870 na zasilaczu OCZ.

Ja bym wziął OCZ chociaż nie bardzo się orientuje ile bierze Nvidia 560.

Czasem tak jest że nie wiadomo co brać - ten seasonic jest bardziej chwalony za niemal 100% stabilność jednak wahania OCZ są wg. normy ok. Gdzie indziej wyczytałem że chwilowe maksymalne obciążanie jakie ten OCZ wytrzymał to 980 W.przy 1000 się spalił od razu. Wiadomo jednak że nikt kto tak obciąża kompa by go jednak nie wziął - nie mniej swoje wytrzyma na lini 12. Chcesz mieć stabilnego jak skała bierz seasonica - trochę więcej wat - OCZ.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...