Skocz do zawartości

Recommended Posts

Byle byś kolego właściwy numer konta przepisał (kopiuj/wklej) i będzie dobrze :wariat:

System i tak księguje (wg. ustawy) najstarsze zadłużenie, żeby uniknąć odsetek :o

 

Podam przykład... jeżeli masz dwie faktury nie zapłacone za 2 miesiące to jak zechcesz opłacić tylko ostatnią i nawet w tytule podasz za którą opłacasz, to i tak system ureguluje najstarsze Twoje zadłużenie, a ewentualne nadpłata przejdzie na wcześniejszą, żeby odsetki nie rosły itp.

 

kolego @maszus będzie dobrze, dobrze zaadresowałeś :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Z przelewami - potwierdzam, jest tak jak pisze kolega wyżej.

 

Taryfa - ja korzystałem z fresha około pół roku, dzwonił do mnie gość, że ma dla mnie fajną ofertę, nie wierzyłem, no ale ;)

 

Płacę 15,14 zł miesięcznie (umowa na 12 mc) i mam:

*100 minut do wszystkich

*30 zł w pakiecie do wykorzystania przez cały okres umowy

*30 min do wszystkich z racji e-faktury

*Stan darmowy do play - dzwonię rzadko, ale jest ;)

 

Wychodzi w sumie 233 minuty za 15,14, czyli płacę jakieś 6,5 grosza za minutę :) Poza abonamentem stawki fresh. Za cały okres umowy zapłacę obowiązkowo 182 zł, nie licząc gadki i smsów poza abonamentem.

 

Sumując, 3 wady mojej taryfy:

W tej chwili nie ma taryfy za 15 zł bez telefonu (najniższy to 20 zł przy podobnych warunkach),

Za smsy premium (wszelkie usługi, smsy caritasowe, radiozet itp) są naliczane poza abonamentem (nie ciągnie kasy z pakietu złotówek)

Inni mieli drożej do play (er.. ekhem, t-mobile już ma tak jak do innych stawkę) ;)

 

Pozdrawiam i z czystym sumieniem polecam play - ciężko mi wygadać te minuty za cały miesiąc ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...