Skocz do zawartości

Składak do 1800 złotych


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : Gry,- priorytet (Counter Strike Global Offensive)
  • Maksymalna kwota : 1800 zł
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : Kwiecień/Maj

    Których części potrzebuję : WSZYSTKO OPRÓCZ Dysku i monitora 

  • Czy będę podkręcać sprzęt? : NIE
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : Prawdopodobnie jakaś 24 calówka FHD
  • Specjalne wymagania : Najlepszy możliwy sprzęt w tej cenie
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Dysk SSD Good Ram Iridium Pro
  • Własna propozycja zestawu :

    Liczę na waszą pomoc

  • Inne 

     

     

Link to post
Share on other sites

 

 

Prawdopodobnie jakaś 24 calówka FHD

 

Warto się upewnić co to za model.

 

 

1 x  Intel Pentium G4560 /3.5GHz, 3MB, LGA1151, BOX/ 1 x  AsRock H110M-DGS /intel H110, DDR4, LGA1151/ 1 x  GoodRam 8GB 2400MHz CL15 Play 1 x  Chieftec iArena GPA-400S8 400W 120mm 1 x  Zalman ZM-T2 Plus USB3.0 (micro ATX) 1 x  MSI GeForce GTX1050Ti OC 4GB DDR5 128bit (1455/7000)

 

1641 zł

 

Można dociągać do RX 470 ale nie wiem czy jest sens. GTX 1050 Ti spokojnie wystarczy do CS'a a przy AMD musimy się jednak liczyć z narzutem sterownika na CPU co czasami odbija się niezłą czkawką. W sumie nie wiem czy jest sens dociągania budżetu do końca. Oczywiście można dać budę w pełnym ATX czy mobo B250 z pamięciami w Dualu. 

Link to post
Share on other sites

Witam, bardzo dziękuję za odzew jednak mam problem.. Bowiem na stronie Morele pisze, że chipset płyty nie jest kompatybilny z procesorem mianowicie "

Uwaga

Procesory Intel siódmej generacji nie są kompatybilne z płytami głównymi na chipsecie H110, B150, Z170. W przypadku montażu na płycie głownej o w/w chipsecie konieczne jest dokupienie aktualizacji BIOS-u (jeśli montaż realizowany jest przez morele.net)."

No a płyta jest właśnie na tym chipsecie "Intel H110". Co w takim wypadku, czy jestem w stanie sam zaktualizować BIOSA czy lepiej oddać do serwisu, bo jestem zielony w tych sprawach dlatego prosze o pomoc


Ewentualnie prosiłbym o jakąś inną płytę żeby nie było już problemu z tym

Edytowane przez kajtek.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...