Skocz do zawartości

Malowanie Mugena II


Recommended Posts

Wpadłem ostatnio na pomysł pomalowania kloca na biało, bawił się ktoś w takie rozwiązanie? Zastanawiałem się również na zrobieniem pokrywy z pleksi na przód. Co byście polecili do upiększenia tego klocka?

 

Są to małe przymiarki do modyfikacji, którą zaprezentuje niedługo.

Link to post
Share on other sites

Ale ty chcesz pomalować wszystkie żeberka czy tylko te pierwsze z góry?

Jeśli te wszystkie to nie ma sensu ale jeśli tylko pierwsze z góry to będzie ładnie wyglądało :D

Jakiś wzorek walnąć np. ognie lub coś

Gdzieś już kiedyś widziałem jak ktoś pomalował górne żeberko na czarno-płomienno ;)

Link to post
Share on other sites

Nie chcę malować całego coolera, tylko sam przód i temperatury mi tam zwisają, te 10 stopni to pikuś. Bardziej zastanawiałem się na coverem z pleksi, bo denerwuje mnie to srebrne świecidełko ;).

 

Magellan, o dobrze mówisz, o to mi chodziło. Od początku piszę o samym przodzie i niczym więcej.

Link to post
Share on other sites

Odpuść sobie malowanie ;) . Temperatury tak Ci wskoczą, że Ci proca rozwali :D . Lepiej zostań przy normalnym wyglądzie albo kup taki cooler jaki ma np. Torture :D

Jak Mu zależy to niech moduje. Tylko farbka jaką znam na takie rzeczy to srebrzanka lub emalia kaloryferowa :P

Poważnie, można się rozeznać w temacie w końcu producenci nie stosują żadnych kosmicznych technologii.

Link to post
Share on other sites

Kupiłem białą pleksie i wytnę ją na wzór blaszek Mugena i przykleję delikatnie klejem.

Tylko użyj jakiegoś elastycznego kleju, bo metal inaczej się rozszerza niż plastik.

W sumie to nie masz za specjalnie ładnej budy w środku, nie dziękuj ;) - mógłbyś też ją i zasiłkę prysnąć na biało, czy co Ci tam za kolorek podchodzi.

Link to post
Share on other sites

Fajnie by wyglądało gdybyś pomalował na czarno nawet samą górę

http://img135.imageshack.us/img135/9909/mugen3u.png

(obrazek to tylko przeróbka w PS) ;)

W GIMPie nie w PSie. Nie obrażaj mnie. ;)

 

Taki projekt jak wyżej duniek z PCLaba chciał mi wykonać za 20zł + 6zł na przesyłkę. Zrobione na gotowca razem z dziurami na HP. Wycina za pomocą plotera więc dokładność jest dużo większa. Nie wiem więc czy dobrze zrobiłeś zamawiając plexi która pewnie wyjdzie Cię niewiele mniej. ;) A cover przyklej na dwustronną taśmę. Łatwiej się będzie go pozbyć w razie czego. :)

Link to post
Share on other sites

Magellan pewnie to widziałeś :

http://www.theburnerishot.com/photo/Scythe-Ninja-III-1.jpg

http://chlodzenie.net/wp-content/uploads/2010/05/Scythe-Ninja-3_2.jpg

Nie, to jest Katana 3 czy coś. Bardziej mi chodziło o to co pokazał Igoruss

Widziałem gdzieś kiedyś na ang stronce takich z 5 zdj. tylko nie moge tego teraz znaleść

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...