Skocz do zawartości

CoD - BO fps ?


Recommended Posts

Witam . Mam takie pytanie . Przed waszą odpowiedzią zobaczcie mój sprzęt w profilu . Więc tak grę mam ustawioną na maxa co mi daje jakieś 60-125 fps w podskokach i przy takim fps gra powinna chodzić płynnie ale przy strzale gra mi warpi...a moje nastawienie było takie ze przy tym sprzęcie gra powinna chodzić normalnie bo przecież od mw2 dużo się nie różni grafika . Ma też ktoś tak samo ? Ze przy dobrym sprzęcie gra przymula przy strzelaniu ?

Link to post
Share on other sites

Patche się automatycznie instalują przecież przez steam . No ja Ci powiem ze też tak myślę ;/ wypuszczą grę na konsole wszystko pięknie a wersję na komputer spierd**** jak zawsze ;/ .

Link to post
Share on other sites

Na moim sprzęcie o klasę gorszym gra chodziła 30-60 FPS na max'a bez tych przycięć bo olałem steam'a i wgrałem patche ręcznie. Sprawdź opcje, jak masz pozycję shader warming to masz uaktualnione.

Link to post
Share on other sites

No mam ta opcję w ustawieniach ale nie rozumiem jak sam sobie sam to wgrywasz ? wystarczy tylko zainstalować grę to steam sam już instaluje patche ale przed chwila grałem jakies 1 h i powiem ze było okej ale dwie ostatnie mapy już znów nie czysto chodziło .

Link to post
Share on other sites

Czemu od razu jedziesz do kolesia że noob?Od razu jak przeczytałem twoją wypowiedz stwierdziłem że pisze to jakiś dzieciak i się nie myliłem ;], może nie wie czy nie zna się ;] więc Black Ops TurnToTomorrow niema ograniczeń w fps jeśli masz te stałe 60 fps w ustawieniach grafiki w grze wyłączasz Opcje synchronizuj każdą klatkę żeby była na NIE.MW2 jedynie miała stałe fps gdzie nie można ich zmienić :zamykamy:

 

kaaZek nie musi wpisywać od 40 do 250 może sobie nawet wpisać 333 :menda:

 

_!_ PiS

Link to post
Share on other sites

Może i tak Ci się wydaję ze jestem dzieckiem ale tak nie jest ponieważ TurnToTomorrow znam i dlatego tak sobie napisałem ze jest noobem więc wiesz :zamykamy: wiem ze można wpisać nawet 333 można nawet wpisać sobie 1000 fps ale wiem tyle ze na promodzie w cod4 jest ograniczenie do 250 fps na zwykłym pubie zależnie od ustawienia serwera możesz mieć sobie wpisane com_maxfps 1000 a nie wiem ile wynosi w BO ograniczenie ponieważ tylko sprawdziłem do 250 fps . Pozdrawiam .

Link to post
Share on other sites

ta ta już są pathe super miodzio ale one mają po 8-15 MB... gra ma błędy i dlatego warpi Tryarh nie umie optymalizować gier tak samo było w Cod WaW spróbuj configów ja gram w ESL i z Linesman ściągnąłem config Ziooxa i o jakieś 10-15 FPS więcej i mniej warp to są uroki Black ops a tak się pięknie zapowiadało

 

Edit: Czekaj na promoda tam może ci podskoczy fps i będzie mniej warp

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...