Skocz do zawartości

[MULTI] Destiny 2


  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

@up nie no, w części udostępnianych publicznie wersji beta jest często więcej do zrobienia, taki Division czy też bf1 bodajże (tylko te dwie mi jakoś przychodzą do głowy, choć pamiętam że było kilka ciekawszych) w takich było stosunkowo więcej zawartości do zrobienia, niż te dwie misje+pvp, które i tak nie do końca okazują co można robić na niższych poziomach, a są bardziej pokazówką grafiki.

Link to post
Share on other sites

Bungie się pięknie wykazało przy becie na PC.

 

Z jednej strony, szanuję i doceniam to że najwyraźniej zaimplementowali swój odpowiednik USA z BF4, z drugiej, który geniusz wpadł na to że 10 stopni czułości to optymalne ustawienie? No bez jaj. Nawet w konfigu nie można tego skorygować bo ogranicza się do opcji graficznych.

Nie zauważyłem też możliwości ustawienia alternatywnych przypisań klawiszy.

 

Nie stwierdziłem większych problemów ze stabilnością gry w krótkim czasie w jakim miałem z nią kontakt, optymalizacja tytułu to też solidne 5/10, ani to strasznie złe, ani du*y nie urywa, ta gra nie jest jakoś strasznie ładna i nie chodzi jakoś zaskakująco dobrze, demon wydajności jak DOOM 2016 na Vulkanie to to na pewno nie jest, mimo że wygląda podobnie pod względem jakości oprawy.

 

Nie jest wiele do czego mogę się przyczepić, z drugiej strony nie ma też wiele do pochwalenia, solidny średni tytuł na zapchanie pustki między innymi pozycjami w roku.

 

Na boku, ten gunplay jest absolutnie prześmieszny, absolutny brak rozrzutu z biodra 10/10.

Edytowane przez Mofixil
Link to post
Share on other sites

Halo jako gra od Bungie, z której praktycznie przeniesiony jest cały gunplay do Destiny. Więc według mnie nie powinno to nikogo dziwić.


Pograłem dwie godzinki od północy jak odpalili serwery, widać ogromne zmiany, na plus. Kto uwielbiał destiny, tutaj będzie się raczej też świetnie bawić :)


Ciekawy dashboard jako, że bungie usunęło ze swojej strony silnik ze statystykami i przerzucili się na rozwiązanie mobilne.

 

http://destinydashboard.net

Link to post
Share on other sites

Niestety, co mnie trochę smuci, przynajmniej aktualnie w alphie na konsolach jest nadal 30fps.

 

 

 

zalatuje trochę Overwatch.. MIAZGA! :P

 

Jak będzie  to na ESL i faceit to wpadam w to :)

 

 

 

//e

Nie cytuj postów, zdjęć czy filmów. 

Edytowane przez dodo
Link to post
Share on other sites

Grają i bez asysty. Akurat Destiny jest na tyle każualowe w tym temacie, że aim assist jest całkiem mocny. Jest również perk w niektórych broniach który jeszcze to wzmacnia.

 

A tak swoją drogą, recoil na konsolach jest straszliwy, niektórymi hand cannonami żeby po pierwszym strzale przycelować ponownie to nie lada wyzwanie.


https://twitter.com/Bungie/status/906584133874335745

 

 

 

 

Thank you all so much for playing, Guardians! Right now Destiny 2 has over 1.2 Million concurrent players online. We'll see you in the wild

 

 

 

:)

Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites

Nowy RAID jest ponoć tak przekombinowany, że wzbudza w ludziach chęci samobójcze. Czytałem dwa pierwsze etapy i już po nich mam dość nawet myślenia, a co dopiero robienia tego z 5 innymi osobami :)


RAID został ukończony po raz pierwszy. Wszystko zajęło około 5 godzin.

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...