Skocz do zawartości

Recommended Posts

oferta realna, czy warta zakupu ?  sam oceń, można kupić sporo taniej.

Dziś  można było z kuponem zniżkowym kupić Xiaom Redmi Note 4 X z procesorem snapdragon 625 za 570zł z przesyłka, (bez VAT.) myślę że to ciekawa propozycja z bardzo dobrą bateria. Tu masz promocje i kupony na chińskie telefony, Czytaj od końca. Mi5 Też tanio upolujesz

Edytowane przez czamarek
Link to post
Share on other sites

Cena bardzo dobra, zwłaszcza że w morele 1799zł. Kolega wyżej zapomniał wspomnieć że fon może przyjść do Ciebie z tych "Super okazji" z Chińskim romem. Jak masz te 1500 zł to z Chin możesz zamówić od razu 2 bo gwarancja de facto nie istnieje no chyba że Sobie Sam znajdziesz pod Pekinem. :D. I nie pewny Vat oraz Cło ponieważ mogą sprawdzić paczkę na granicy i możesz być nie mile zaskoczony.

Sam chciałem go kupić w Sferisie ale nie było a potem dostałem Voucher na S6 w cenie 999 zł w Media Expert wiec aż profanacja była by gdybym nie skorzystał, dzięki mojemu koledze.

Edytowane przez kamil_18_19
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Z Chin lepsza wersja 64GB (szybsze taktowanie procesora) wyszło mi 280€ (1200zł) +20€ DHL. Można było wybrać darmową przesyłkę, ale bym czekał ze 3 tyg, a tak niecały tydzień.. W razie czego gwarancja realizowana we Wrocławiu.

 

Trzeba wiedzieć gdzie kupować, to nie ma obawy o chiński rom.

Link to post
Share on other sites

Tylko potem sobie wysyłaj do Chin na gwarancję ja to tam wolałbym teraz wydać 200 zł więcej i mieć spokojną głowę w razie czego 10 zł na paczkę i wysyłasz do sklepu. 

A co to za kod Xiomi Mi5 Wh ? Co to jest to Wh? Chyba white co nie ?

Edytowane przez elisz432
Link to post
Share on other sites

ibuygou.com oferuje ubezpieczenie od vatu. Jak dostaniesz vat, to zwracają tą opłatę.

 

Każdy kupuje jak woli, ja robię bardzo dużo zakupów w chińskich sklepach. Obsługa na wysokim poziomie, nie spotkałem się z jakimiś problemami.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...