Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czemu LED? Żona się uparła! Czy to przeskok w stosunku do LCD. Szkoda że OLED takie drogie :D

Odległość od ekranu 1,5-2 m. Duże okno boczne. Przydałby się nieduży połysk, filmy przez USB, niemigotanie, kąty, full HD niekoniecznie.

 

Polećcie pliss jaki ekran 32" za 2000-1500 zeta aby dało się oglądać tv naziemną, płyty, przez usb.

LG a może Sony/Panasonic czy Sharp?

Link to post
Share on other sites

Voxcordi, ten Philips... marzenie!!! Czegoś lepszego nie widziałem - brakuje mu tylko 3D co nie dla wszystkich jest minusem... Tylko, że kosztuje 2x więcej niż LED 32calowy. Normalne chodzą za ok. 2tyś. a ten Philips 4tyś ale myślę, że warto ;)

Link to post
Share on other sites

Proponuję zaznajomić się n/w artykułem:

http://www.hdtv.com.pl/forum/philips/56 ... m-led.html

Pozdrawiam.

Dzięki Voxcordi ale z TV za 4kz to stara by mnie z domu wyrzuciła ;) I tak już przeginam :)

Za ok 1,8kz podobał mi się ostatnio soniacz 32" ex500 i samek c650. Ciekawe jak czerń i kolorki na co dzień, ew. czy mają wifi-net i kodek h.264. o matowej matrycy nawet nie marze.

Link to post
Share on other sites

Witam!

Sony i Samsung podane przez Ciebie zbierają dobre recenzje użytkowników i obydwa są w podobnej cenie. Co do Wi-Fi to ani Samsung ani Sony go nie posiadają. Możesz dokupić adapter do obydwu TV cena to jakieś 300-350zł (zależy od sklepu). W Samsungu na pewno filmy, muzyka, zdjęcia i napisy to nie problem nie wiem jak Sony bo nie obcowałem z tym TV. Do tego możesz jeszcze zerknąć na Philis'a:

http://www.neo24.pl/wyprzedaz--tv-phili ... _id=101372

Link to post
Share on other sites

Pierotez, mam dla Ciebie dwie propozycje telewizorów: Philips PFL7605H i Philips PFL5605H. Ten, pierwszy będzie nieco droższy – ok. 2300 zł, ten drugi idealnie mieści się w Twoim budżecie – koszt ok. 1850 zł. Obydwa spełniają Twoja oczekiwania parametrów: matryca LCD z LEDowym podświetleniem, dobry odbiór telewizji naziemnej dzięki zastosowaniu funkcji poprawy jakości obrazu (m.in. Pixel Precise HD, Natural Motions, Active Control), odtwarzanie plików z USB. To co odróżnia te dwa modele to zastosowanie dodatkowych funkcji multimedialnych. Tu przoduje model PFL7605H, który wyposażony jest w funkcje WiFi Ready, NetTV oraz Ambilight Spectra 2 (tylne podświetlenie telewizora, które barwą dopasowuje się do kolorów wyświetlanych na ekranie). Model PFL5605 jest skromniejszy w multimedia i polecany jest osobom, którym przede wszystkim zależy na jakości obrazu i dźwięku, a mniej na dodatkowych funkcjach.

Jeśli będziesz chciał uzyskać dodatkowe informacje na temat polecanych telewizorów, pisz. Chętnie pomogę.

---

Ekspert Philips, udziela porad i odpowiada na pytania konsumentów związane z produktami marki Philips. Zapraszamy do dyskusji lub bezpośredniego kontaktu.

Link to post
Share on other sites

Po przejrzeniu wątku w Tematycznych LCD Sony o 32EX500 dałem na wstrzymanie. A co będzie jak kupie te szkiełko z NVA, i cały czar pryśnie (kąty, czerń)?! Czy z nva są tylko nowe ex501 czy ex500 też. Czy jest w ogóle szansa za zakup 32ex500 z matrycą PVA :pajac:

Philips a te które polecasz na jakich matrycach?

Link to post
Share on other sites

posiadam philipsa model 5605 ale 40 cali i jestem zadowolony. Ładny obraz i ładne kolory. Jedynym minusem dla mnie jest brak odtwarzania napisów, ale nakładanie napisów na film nie jest trudne :pajac: Pełno instrukcji na internecie krok po kroku.

 

Ogólnie filmy przez usb to taka sobie sprawa. Widziałem na wielu już TV nowych jak się to sprawia i obraz masz i tak lepszy przez podłączenie kabla HDMI pod komputer/laptop, przynajmniej jeśli chodzi o filmy HD i FULL HD.

 

Podświetlanie LED w modelu 5605 nie jest krawędziowe, a po całości.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Wziąłem Sonego EX500. Akceptowalne kąty, najlepsza czerń w lcdkach jaką widziałem (s-pva), dobrze sprawuje się po ciemku przy nocnej lampce i najważniejsza sprawa to matowa matryca. W ekranie nic się nie odbija. Podświetlanie ccfl, nie takie oczojebne jak w ledach. Po ręcznej kalibracji jest naprawdę nieźle.

Link to post
Share on other sites

jak możesz dołożyć 150 PLN to ja polecałbym LG 32LE5500, jest to nieźle wybajerzony telewizor za rozsądną kwotę, porównałem z soniakami i samsungami i żaden nie jest w stanie dorównać...

fullHD 1920 x 1080

kontrast 5 mln

reakcja 2,4

100 Hz

Wireless Ready

DLNA

4xHDMI

2 x USB 2.0 (JPEG, MP3, DivX HD)

nie dostaniesz tego u innych bardziej znanych za tą kasę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...