Skocz do zawartości

Zestaw do gier do 1500 zł


Recommended Posts

Witam serdecznie, 

Chciałbym poskładać zestaw komputerowy koledze. Prosił mnie o to bo on się nie zna. Ja chcąc to zrobić dobrze, postanowiłem się z wami skontaktować i prosić o pomoc  :)

 

  • Zastosowanie komputera : gry, fajnie jakby chodził Wiedźmin 3 przynajmniej na średnich detalach.
  • Maksymalna kwota : 1500
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : Jak najszybciej
  • Których części potrzebuję : jednostka centralna
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Nie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : 1440x900 ASUS VW 192DR. monitor 24' full HD będzie zakupiony w przeciągu 2-3 miesięcy.
  • Specjalne wymagania : bezawaryjny, fajnie by było żeby był mały więc chyba minitower?
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : brak
  • Własna propozycja zestawu : procesor: Intel g4560, karta: gtx 1050 ale nie wiem jaki model dokładnie.
  • Inne :

 

Komputer będzie fajnie kupić z morele. I nie wiem jeszcze jak z pastą termoprzewodzaca. Bo chyba będę potrzebował przy montażu procesora.

Link to post
Share on other sites

Pastę masz już zaaplikowaną na chłodzeniu boxowym. Nie musisz kupować. Żeby zmieścić się tutaj z G4560 + GTX 1050 potrzeba jakiś dodatkowych 200 zł. Przejdzie ?

Jasne, coś się wymyśli ale 1700 to naprawdę górna granica.

Edytowane przez kamyl
Link to post
Share on other sites
1 x AsRock H110M-DGS /intel H110, DDR4, LGA1151/1 x GoodRam 8GB 2400MHz CL15 Play1 x Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA6001 x SilentiumPC Brutus M10 Pure Black (b/z)1 x Intel Pentium G4560 /3.5GHz, 3MB, LGA1151, BOX/1 x ZOTAC GeForce GTX1050 2GB DDR5 128bit (1455/7000)1 x Chieftec iArena GPA-400S8 400W 120mm
1714zł + Kod na darmowe złożenie i wysyłkę do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

Promocją na darmową wysyłkę nie dotyczy zamówień z płatnością przy odbiorze. 

 
 

 

Także sobie pograsz spokojnie w w/w tytuły.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...