Skocz do zawartości

Zasilacz thermaltake se smart 530 gwarancja


Recommended Posts

Zakupiłem w listopadzie 2014 zasilacz taki jak w temacie w sklepie x-kom.

Ostatnio padł mi zasilacz napisałem do nich że chce odesłać a oni odpisali że zasilacz miał tylko 2 lata gwarancji mimo że producent daje 3 co jest napisane na pudełku.

Czy coś w tej sytuacji mogę z tym zasilaczem zrobić odesłać do producenta czy coś innego?

Próbowałem wejść na polską stronę producenta ale coś mi nie działa.

 

 

Tak przy okazji czy do i7 4770 i gtx 1070 wystarczy zasilacz spc vero l1 500w?

Edytowane przez alor21
Link to post
Share on other sites

Faktycznie strona polskiego oddziału się nie wczytuje, spróbuj skontaktować się przez Fb albo pisać do centrali ticket po angielsku.

Jak nie podkręcasz karty i nie masz dużo dysków wentyli to powinien wystarczyć spokojnie  

Link to post
Share on other sites

Przeważnie polski sprzedawca/dystrybutor odpowiada 2 lata przed kupującym. Jeśli producent deklaruje dłuższy okres gwarancji, tak jak jest np. w przypadku płyt głównych i kart graficznych, to ostatni rok jest najczęściej realizowany za pośrednictwem producenta. Czyli wysyłka bezpośrednio do producenta we własnym zakresie. Czasami trzeba wysyłać bezpośrednio za granicę.

Edytowane przez lucjanos
Link to post
Share on other sites

 

 

Tak przy okazji czy do i7 4770 i gtx 1070 wystarczy zasilacz spc vero l1 500w?

Panie, Vero L1 to totalna budżetówka i dokładając niecałe 30zł masz XFX Core 450W, stabilniejszy, lepsze kondensatory i 5 lat gwarancji. Pod takie graty grzech brać PSU od SPC.

Idąc dalej sięgasz po jednostki na niezależnej regulacji/przetwornicy DC-DC.

Link to post
Share on other sites

tak pytam bo planuje w lato wymienić procka i kartę a kupiłem vero l1 bo nie było vero l2 a zasilacz mi padł i potrzebowałem kompa.

Najwyżej sobie wymienię potem ten zasilacz na l2.

Raczej na początek kupie i7 4770 (procek mi się bardziej przyda do programowania) a potem dopiero kartę po 2 -3 miesiącach póki co mi starcza w miarę moja karta gtx 760.

 

Ewentualnie mógł bym chyba spróbować ten zasilacz sprzedać jako uszkodzony ponieważ tak to działa tylko jak go obciążę w 100% to napięcie spada i komp się resetuje

 

Dziękuję wszystkim za odpowiedz spróbuje na facebooku do nich popisać

Edytowane przez alor21
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...