Skocz do zawartości

Grafika za 1100zł


Recommended Posts

Prawde powiedziawszy to chciałby sie przesiąść na GeForce gdyż ostatni jego Radeon idealnie dwa dni po gwarancji całkiem sie rozłożył , ale jeżeli faktycznie w tej cenie bedzie znacząco szybsza jakaś karta od ATi to może warto sie nad tym zastanowić :D

 

 

@up up

 

900zł to b.łądna cena tyle ,że taktowanie procesora jest zdziebko mniejsze normalnie jest 1000 a tam tylko 900 ale może to błąd

Link to post
Share on other sites

mam dylemat dokladnie taki sam czy kupic gigabyte 560 wersje soc czy jakas 570?? gram w rozdzielczosci 1680x1050 . dodam ze nie mam zamiaru podkrecac karty nie znam sie na tym wiec co bedzie lepszym wyborem doradzcie

 

Teraz znaleźć odpowiednią kartę dla siebie jest strasznie trudno , to samo tyczy sie procesorów 1200 kombinacji i po przeczytaniu masy testów jesteś jeszcze dalej odpowiedzi niż przedtem ja zastanawiam się poważnie nad tym 560 jest to "nowa" konstrukcja kumpel bedzie narazie grał na mniejszych rozdziałkach 1440x900 ale w pózniejszym czasie ma zamiar kupić 24" full hd więc nieche kupować np. referencyjnego 570 jak może mieć 560 w pełni podkręcony z dobrym chłodzeniem i dobry wydajnościowo.

Link to post
Share on other sites

no wlasnie bardzo trudny wybor poniewaz ja sam nie bede podkrecal karty wiec chce maksymalnie podkrecona fabrycznie ale tez jak najmocniejsza gtx 560 gigabyte soc jest pieknie podkrecony fabrycznie a gtx 570 fabryczne podkrecenie maja slabe no i wlasnie co wybrac .w testach niby gtx 560 gigabyte soc jest szybszy niekiedy od referenta gtx 570 . wiec czy warto doplacac do 570 np evga sc czy kupic gtx 560 soc gigabyte ??

Link to post
Share on other sites

Jeśli masz kasę to bierz GTX570. Zauważ, że GTX560 dopiero wyżyłowana na maksa dogania referencyjnego GTX570, który też kręci się bardzo dobrze. :D

Proponuję zainteresować się Overclockingiem, bo to naprawdę łatwa, przyjemna i opłacalna zabawa. :menda: , brzmi bardzo skomplikowanie, a na prawdę jest to łatwiejsze niż mogło by się wydawać. W sieci jest pełno artykułów na ten temat.

Link to post
Share on other sites

ja gram na 1680x1050 wiec co bedzie najlepsze do tej rozdzielczosci do wyboru mam :

gtx 560 gigabyte soc link:http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Gigabyte_GeForce_GTX_560_Ti_SOC-3578/strona/12970.html

gtx 570 geinward golden sample link:http://www.gainward.com/main/vgapro.php?id=445

gtx 570 evga sc link:http://www.rage3d.com/reviews/video/evga_gtx_570_sc/

czy ktorys z radeonow : 6950 lub 6970

podkreslam rozdzielczosc 1680x 1050

Link to post
Share on other sites

nie ma jednoznacznej odpowiedzi, jedne gry chodzą lepiej na radeonach (crysis, JC2, F1) inne na GF (gta4, hawx). Dochodzi jeszcze kwestia doboru modelu (głośny i gorący referent czy karta z poprawionym chłodzenie). Najlepszy bedzie 6950 z modem na 6970 potem 6970 lub gtx570.

Link to post
Share on other sites

ja juz nie wiem zalozylem sam temat to ludzie pisali zeby wziasc tego gtx 560 gigabyte soc a teraz tu mi doradzacie ze lepszy bedzie gtx 570 juz zglupialem ;)

ta karta jest zbyt wyżyłowana, poza tym to gigabajt. Pytasz się która karta jest lepsza, więc lepsza jest jest wydajniejsza, a wydajniejszy będzie gtx570. Jeśli chodzi o najlepszy stosunek wydajnosci do ceny to ma ją referencyjny radeon 6950 po modzie na 6970 (wydatek ok. 1000zł).

 

Crysis na max w dx11 na gtx 560? Hahahaha.

Jest gameplay na youtube, na gtx570 w dx9 zawsze poniżej 60fps, spadki nawet do 30.

Link to post
Share on other sites

nawet mnie nie doluj no to w takim razie jak nie pojdzie na max na 570 to na 580 tez nie pojdzie taka prawda

 

bo 580 wiadomo najszybsza jednordzeniowa karta ale nie jest na tyle szybsza od 570 zeby byla miedzy nimi jakas kolosalna roznica

 

a z ta 570 to przesadziles chyba troche ja na gtx 260 i quad 6600 3ghz na max crysis 2 beta przy rozdzielczosci 1680x1050 mam od 24-40 fps

Link to post
Share on other sites

nie wiem czy ktos tu jeszcze pamieta ale w pierwszego farc cry'a czy też w pózniejszego crysisa bograć w rozsądnych detalach można było gdzieś rok po premierze. Właściwie jeśli o crysisa chodzi to nawet dziś nie ma na rynku karty(z jednym gpu) która by go pociągneła na max. w satysfakcjonującym fps (bo nie oszukujmy się 30-40fps to nie jest satysfakcjonujący framerate dla FPS).

Nie ma kolosalnych róznic, sa małe kroczki, i to nie tylko pomiędzy modelami kart ale często wręcz między generacjami.

Kup sobie kartę jakąkolwiek, w crysisa 2 na max kiedys na pewno zagrasz, niekoniecznie za miesiąc przy premierze. Czy sama gra będzie lepiej chodzic na Radeonach czy na Gf trudno na razie oceniać.

Link to post
Share on other sites

Skąd wiecie, jak będzie chodziła gra, której jeszcze nie ma. ;)

Do 1680x1050 GTX570 wystarczy w zupełności do każdej gry, która jest i wyjdzie w najbliższym czasie. Tylko procesor musi mieć co najmniej 4.0GHz. :D

Jak to skąd? Z Youtube'a chociażby.Wyciekła beta,są filmy z frapsem, można oczywiście wierzyc że finalna wersja będzie chodział 2x szybciej jak ktoś chce.

Link to post
Share on other sites

nie no nie dajmy sie zwariowac po co mi 580 do takiej rozdzielczosci ;) chyba 570 w zupelnosci wystarczy

 

moze inaczej jakiego gtx wykorzystam w tej rozdzielczosci ta 560 soc czy 570 evga sc

 

chyba podjalem decyzje lepiej lekko podkrecona ale wezme 570 wiadomo evga to evga konkretna firma zawsze mialem karty tej wlsanie firmy i wszystko bylo ok no i sporo wieksza kultura pracy od gtx 560 soc ktory jest podkrecony do prawie maximum swoich mozliwosci

 

napiszcie tylko czy waszym zdaniem to najlepszy wybor do rozdzielczosci 1680x1050 ??

Link to post
Share on other sites

Jak to crysysisy wymagają potęznych GPU producenci zapowiadali , że będzie to "przełom" w grafice komputerowej więc ja osobiście sie nie spodziewam nawet po GTX580 ,że pociągnie C2 na Full niektóre wydawnictwa specjalnie produkują takie gry do których trzeba dokupić specjalną karte graf. "by odczuć wspaniałą grafike" tak jak było w przypadku i7980X który całkowicie zmieniał wygląd bitew tak to działa i tak będzie jeszcze długo po nas jedni i drudzy zarabiają na tym , nawet Crysis 1 ma jak na ten czas dość spore wymagania co do Karty Graficznej więc ja bym sobie C2 odpuścił jeżeli chodzi o to czy pójdzie czy nie moim wykładnikiem jak narazie jest Metro2033 mam zamiar kupić karte która pociągnie go na Dużych lub full detalach i tak by była jeszcze w stanie przez rok uciągnać wychodzące gry na full pózniej albo kupie drugą GTX 560 SuperOC która podobno świetnie sie sprawdza w SLI a jeżeli będzie inne ciekawsze rozwiązanie i budżet dopisze to kupie sobie high-end , jeżeli chcecie Crysisa2 na full kupcie sobie konsole + Telewizor w Full HD ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...