Skocz do zawartości

Smartfon do ko 1600zł wielozadaniowość


Recommended Posts

Witam poszukuję nowego telefonu, który zastąpi mój leciwy już LG L9 :) myślałem nad Xiaomi mi5s plus, znalazłem kilka ofert ale nie wiem do końca czy są ok np. allegro.pl/xiaomi-mi5s-plus-5-7-4gb-64gb-z-pl-gw24-fv23-i6755792913.html jest to kolor złoty, ale jak dokupię etui to powinno zakryć ;)

  • mój budżet :1600
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu :allegro(?)
  • nowy czy używany :obojętne
  • preferowany rozmiar wyświetlacza :większy niż mój aktualny 
  • preferowany system mobilny :android
  • do czego będę używać urządzenia :oglądanie filmów/YT, słuchanie muzyki, przeglądanie internetu
  • najważniejsze wymagania :wydajny
Link to post
Share on other sites

To co znalazłeś to jest Janusz internetu, firma zagranicą czyli jesteś bez gwarancji jak będzie miał taki kaprys. 

Xiaomi to ze skalpu normalnego.

Propozycje za 1700 jest nowy Galaxy S6, Xiaomi Mi5 w Morele, można też szukać Galaxy S7 z przedłużenia.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

poszukuję telefonu (jak LG) na dłużej S6 i 7 jakoś mi się nie podobają :) mi5 na morele to koszt 1699 zł tak samo Mi Max 1499zł, trochę drogo porównując to co można znalezć na allegro ale wiem że płaci się dodatkowo za bezpieczeństwo, a co z ofertami które proponują 24 miesięczną gwarancję na terenie kraju ?

 

a co sądzisz o tym : allegro.pl/xiaomi-mi-5s-plus-5-7inch-6gb-128gb-szary-zestaw-i6756835074.html#thumb/5

Edytowane przez Deementor
Link to post
Share on other sites

a co sądzicie o tym modelu i aukcji ? allegro.pl/mi-5s-plus-ekran-5-7-4-64gb-sluchawki-xiaomi-i6747473241.html?fromVariant=6752497400 trochę ponad budżet no ale może warto ;) ewentualnie myślałem nad http://allegro.pl/xiaomi-mi-max-6-44-4-128gb-srebrny-wwa-gwr-fv23-i6498710508.html?fromVariant=6708861073 Wiem że dużo linków i tylko xiaomi ale bardzo mi się spodobały 

Link to post
Share on other sites

Nie lepiej kupić w Sferisie masz pewną firmę oraz 24 miesiące gwarancji oraz rom global. A jak przyjdzie z Chińskim romem który ma pełno malware. Firma z allegro zmienią nazwę i już nie masz gwarancji. Jak moja stara firma w której pracowałem i klienci mogli się pocałować w ***** co najwyżej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...